Finish Line Ceramic Wet Lube olej syntetyczny 60ml

23,90 zł
Brutto

Wysokiej klasy olej syntetyczny do łańcucha rowerowego. Regularne smarowanie olejem Ceramic Wet Lube zespołu napędowego, wydłuży jego sprawność i żywotnośc. Sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych. Długo utrzymuje się na łańcuchu. Stosowany przez profesjonalistów.

Finish Line oleje i smary do roweru
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady i cennik dostaw

 

Bezpieczne zwroty

Finish Line Ceramic Wet Lube to bardzo zaawansowany i efektywny olej rowerowy, znajduje zastosowanie między innymi w jeździe wyścigowej. Jest odporny na zmienne warunki atmosferyczne. Olej usprawni działanie naszego zespołu napędowego i zapewni dobrą ochronę przed wodą. Pomimo że olej Ceramic Wet Lube jest droższy od pozostałych to przejedziesz na jednym smarowaniu co najmniej 300km. Olej jest bardzo wszechstronny, sprawdzi się w jeździe górskiej, szosowej, torowej oraz rekreacyjnej. Szczególnie polecany osobom jeżdżącym długodystansowo i intensywnie. Ceramic Wet jest dozowany za pomocą wygodnego aplikatora, ponadto małą (60ml) buteleczkę możemy zabrać ze sobą na wyjazd. 

Wskazówki dotyczące stosowanie oleju

Zastosuj hojnie na czysty łańcuch (odtłuścić, spłukać wodą i osuszyć). Przepracuj smar i wytrzyj nadmiar. Zastosuj ponownie po 1 przejażdżce, aby zakończyć proces powlekania ceramicznego. Przed pierwszym smarowaniem należy dobrze odtłuścić łańcuch usuwając brud i pozostałości innych olei. Zalecany jest środek odtłuszczający Finish Line Speed Cleaner. Po trzecim smarowaniu olej w pełni pokryje łańcuch roweru.

Olej Ceramic Wet Lube należy nanosić na łańcuch na każde ogniwo łańcucha roweru jak na zdjęciu.

Nanoszenie oleju na łańcuch roweru.

Nanoszenie oleju na ogniwo łańcucha roweru.

UWAGA: Białe ceramiczne cząstki mogą stać się szare lub czarne w trakcie użytkowania czasie. To przebarwienie jest normalne i nie zagrażają wydajności. Po kilku aplikacjach ten efekt osłabnie.

Jak dobrać olej do warunków?

Aby wybrać odpowiedni olej do smarowania łańcucha roweru warto rozważyć warunki w których będziemy się poruszać. Finish Line oferuje szeroką gamę olei do łańcucha rowerowego posiadających różne właściwości. Oleje na mokre warunki różnią się od suchy lepkością. Oleje zawodnicze dają mniejsze opory toczenia lecz częściej trzeba je stosować. Rozwiązaniem bardziej uniwersalnym jest olej 1-Step.

Wybierz właściwy olej do roweru
036121006041

Zobacz także