Kluczyk podręczny Lezyne RAP-15 15 kluczy

129,90 zł
Brutto

Kluczyk podręczny Lezyne RAP-15 15 kluczy to narzędzia wykonane ze stali chromowo-wanadowej, zapewniającej niezwykłą trwałość oraz odporność na korozję. Jest to idealny zestaw dla rowerzystów domagających się najwyższej jakości.

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady i cennik dostaw

 

Bezpieczne zwroty

Narzędzia RAP LED są niezwykle funkcjonalne. Tłoczone z aluminium płytki boczne są lekkie i wyprofilowane. Klucze są niezwykle trwałe i odporne na korozję, a zamocowanie ich w jednej osi zwiększa sztywność narzędzi i poprawia ergonomię. Posiada również skuwacz łańcucha 9/10/11 biegowego, precyzyjnie wykonany ze stali nierdzewnej (dotyczy RAP LED 14/15/21) oraz 3 zintegrowane klucze do szprych.

- Klucze imbusowe - 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 8 mm
- Klucz krzyżakowy
- Klucz gwiazdkowy T25, T30
- Skuwacz łańcucha 9/10/11 biegów (obsługuje spd shimano 11 biegów / nie obsługuje łańcuchów campagnolo 11 biegów)
- Klucze do szprych Mavic MTB, 3.22, 3.45
- Lampka LED - 1 lumen

Kolor: czarny.
Waga: 149 g.

TECHNOLOGIE:

ALUMINIUM - Aluminium to lekki, wytrzymały materiał, używany do wykonania wielu elementów.

CHROME VANADIUM – Chromowo - wanadowa stal (CRV) jest twardsza od standardowej stali, zaprojektowana została specjalnie do wykończenia narzędzi.

CENTER PIVOT BITS - Precyzyjna obróbka CNC konstrukcji zwiększa sztywność urządzeń i poprawia ich ergonomię, a jednocześnie obniża wagę.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku promującego!

LEZYNE

Firma Lezyne powstała w 2007 roku za sprawą niemieckiego kolarza Micki Kozuschka. Lezyne to firma znana każdemu zakręconemu maniakowi na punkcie sprzętu. Powiedzmy to od razu, maniakowi z klasą i ... kasą. Produkty bowiem tej firmy to małe dziełka sztuki. Biorąc każdy z ich produktow do ręki doświadczasz czegoś niesamowitego. Trzymasz produkt dopracowany do najmniejszego elementu z którego się składa. Do wykonania dochodzą jeszcze użyte materiały - aluminium, karbon... ach :)4712805987108