Kask rowerowy Catlike Whisper szosa MTB

Catlike
8435354123754

Kask rowerowy Catlike Whisper z dobrze zaprojektowaną wentylacją przeznaczony jako kask MTB oraz na jako kask szosowy Jeśli potrzebujesz dużej gwarancji bezpieczeństwa, komfortu podczas jazdy, oraz chcesz  mieć pewność, że kupiłeś dobry sprzęt to kask Whisper będzie dla Ciebie idealnym kaskiem. Catlike Whisper spełnia wymagania zarówno profesjonalisty jak i ambitnego amatora.

Więcej

549,00 zł

Darmowa dostawa!

Płatności

Więcej informacji

Catlike kaski rowerowe logo

Najważniejszą cechą dobrego kasku jest nie tylko bezpieczeństwo ale także wygoda i przewiewność. Kask Catlike Whisper zapewni nam solidność wykonania, dużą przewiewność oraz wygodę. Choć jak każdy kask rowerowy - warto mierzyć. Catlike Whisper jest wyposażony w technologię CES - Crash Energy Splitter. Technologia ta ma za zadanie rozprowadzać energię w przypadku uderzenia w najefektywniejszy sposób. Kask Whisper wyposażony jest liczne charakterystyczne owalne otwory wentylacyjne, działające jak struktura "plastra miodu". Dodatkowo firma Catlike zastosowała w swoich kaskach rewolucyjne użycie włókien GRAPHENE. Dzięki nim możesz jeździć z jeszcze lżejszym i trwalszym kaskiem. Jego standard bezpieczeństwa określany jest na bardzo wysoki.

Jeśli chodzi o komfort użytkowania - kask Catlike Whisper jest tak wygodny że praktycznie go nie czuć. Można zapomnieć że mamy kask na głowie. Whisper w rozmiarze M waży zaledwie 260 gram. Za dopasowanie do głowy odpowiedzialne jest zapięcie MPS eVo. Zapięcie w idealny sposób sprawi, że Twój kask będzie leżał stabilnie na głowie. Whisper posiada, aż 4 punkty dopasowania, które zapewniają maksymalne dopasowanie do ergonomii każdej głowy. 

Jedną z większych zalet tego kasku jest liczba otworów wentylacyjnych, jest ich aż 39. Dopiero w lato, podczas gorącego dnia będziesz mógł doświadczyć jak niesamowita jest wentylacja tego sprzętu. Kanały wentylacyjne rozmieszczone wewnątrz kasku dodatkowo wspomagają rozchodzenie się powietrza podczas jazdy. 

Jazda staje się bezpieczniejsza, bardziej komfortowa i przede wszystkim przyjemna. Dostępny w wielu wersjach kolorystycznych wpasuje się w resztę Twojego stroju. Zamów Whispera już dziś. Każdy kolejny dzień może być tym, w którym doświadczysz wypadku, przegrzania, albo po prostu niewygodnej jazdy.

Jeśli dbasz by Twoje akcesoria rowerowe spełniały wysokie wymagania - kask Catlike Whisper spełni Twoje wymagania.

Tabela rozmiarow:

RozmiarObwód głowyWaga
SM54-56cm240gr
MD56-58cm260gr
LG58-61cm270gr

Chcesz poznać swój rozmiar? Wejdź tutaj!

technologie zastosowane w kasku Whisper

MPS EVO - system dopasowania kasku z regulacją w 4 miejscach.

System MPS EVO ( Multi Position System Evolution ) to system doasowania kasku w 4 miejscach:

  • regulacja obrotowa zacisku
  • ergonomiczny regulacja przy pomocy skrzydełek bocznych, które dostosowują się do strefy czasowej czaszki
  • regulacja wysokości zacisku
  • regulacja rozstawu tylnych podpórek regulacji

Regulacja kasku MPS EVO

DUAL FLOW - podwójny przepływ powietrza

Głowa jest naszym głowym sensorem pomiaru temperatury. Zbyt wysoka temeratura może powodować objawy zmęczenia, zawroty głowy, a nawet odwodnienie. Dlatego Catlike opracował system podwójnej wentylacji zilustrowany na zdjęciu.

Podwójna wentylacja kasków Catlike

Specyfikacja

Waga0.240 kg
Path: > > > Kask rowerowy Catlike Whisper szosa MTB

Inne produkty