Lampka przednia Lezyne ZECTO DRIVE 80 lumenów

Lezyne
4712805979943

Lampka renomowanej firmy Lezyne. Dopracowana w każdym szczególe. Jeżeli szukasz czegoś co jest solidne trwałe oraz praktyczne, przeczytaj szczegółowy opis poniżej. 

Więcej

149,90 zł

Płatności

Więcej informacji

Nieprzeciętna lampka Lezyne ZECTO DRIVE urzeka swoim designem. Stworzona dla osób lubiących piękno, solidność i niezawodność. Ładowanie przez USB zaoszczędzi czasu na szukaniu odpowiednich baterii a sześć trybów świecenia daje możliwość wybrania najlepszego w danym momencie. 

• Wysokiej jakości lampka rowerowa w aluminiowo-plastikowej obudowie.
• Zaopatrzona w trzy, wysokiej klasy diody LED.
• Wskaźnik stanu energi umożliwiający kontrolę nad stanem oświetlenia.
• Zasilanie: akumulator zintegrowany.
• Czas ładowania: 2.5 godziny.
• Ładowana przez USB (kompatybilny z gniazdkiem i portem USB)
• Uniwersalny, gumowy uchwyt na kierownicę w komplecie
• Max. moc oświetlenia: 80 lumenów
• 6 trybów świecenia
• Kolor: srebrny
• Waga: 47 g

TECHNOLOGIE:

  ALUMINIUM CONSTRUCTION - aluminiowa konstrukcja lampek. Kompaktowa obudowa, która jest całkowicie wykonana z wysoką precyzją, z obrabianego CNC aluminium. Zapewnia dużą trwałość i efektywne rozpraszanie ciepła.

   COMPOSITE MATRIX -  Composite Matrix jest wzmocnionym materiałem o wysokiej wytrzymałości, używanym do tworzenia trwałych i mocnych komponentów.
    
  CNC-MACHINED / Obróbka CNC - Elementy w całości wykonane są z aluminium obrabianego CNC, co powoduje, że konstrukcja jest niezwykle precyzyjna i trwała

  SIDE VISIBILITY - Unikalna konstrukcja pozwala na 180 stopni widoczności, zwłaszcza bocznej. Zwiększa bezpieczeństwo użytkownika podczas pracy w nocy.             

  WATER RESISTANT - Wodoodporne, precyzyjne i wysokiej jakości uszczelki gumowe zapewniają doskonałą odporność na wodę we wszystkich lampach Lezyne LED.             

  CLIP-ON SYSTEM - to opatentowany, o podwójnym przeznaczeniu, uniwersalny system mocowania.

  MOR OPTICS - Oświetlenie Lezyne LED wykorzystuje w swojej technologii lustrzane wykończenia oraz paraboliczne reflektory, które wydają jaśniejsze światło. Reflektor ten w połączeniu z przednią soczewką tworzy jednolity wzór wiązki świetlnej, oświetlając teren w sposób równomierny zarówno blisko jak i daleko.

  INTELLIGENT POWER INDICATOR - Wskaźnik mocy i ładowania jest zintegrowany z przyciskiem zasilania na lampce LED. Zielona i czerwona dioda wskazuje poziom baterii podczas użytkowania i ładowania.

  USB RECHARGEABLE - ładowarka na USB. Wszystkie światła Lezyne LED posiadają porty USB. Dołączony kabel do ładowania jest kompatybilny zarówno z gniazdkiem jak i portem USB komputera.

  DAYTIME FLASH - Super jasne światło, wysoka widoczność trybu migającego, opracowanego w celu zwiększenia widoczności i bezpieczeństwa podczas użytkowania w ciągu dnia.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku promocyjnego

FIRMA LEZYNE:


Lezyne to amerykańska firma, założona w 2007 roku. Firma Lezyne powstała za sprawą niemieckiego kolarza Micki Kozuschka. Zaledwie po dwóch latach działalności została wyróżniona trzecim miejscem za najlepszą markę przez niemiecki magazyn Mountain Bike. Produkty firmy Lezyne są najwyższej jakości, oryginalne, nowoczesne, stroniące od taniego plastiku. Choć jest to firma nowa na scenie to ich misją jest tworzenie akcesoriów znakomicie zaprojektowanych, inteligentnie skonstruowanych i w pełni funkcjonalnych. Lezyne to połączenie pasji do jazdy na rowerze oraz zamiłowanie do projektowania.   

Specyfikacja

ZasilanieUSB
Path: > > > > Lampka przednia Lezyne ZECTO DRIVE 80 lumenów