Maska antysmogowa BROYX SPORT DELTA BLACK

169,90 zł
Brutto

Czarna Maska Antysmogowa Broyx Delta to świetne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy czerpią radość z uprawiania sportu. Często przez zanieczyszczenia powietrza, rezygnujemy z naszych aktywności. Dlatego maska antysmogowa Broyx umożliwia nam pracowanie nawet w najgorszych warunkach. Certyfikat CE.

Rozmiar
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady i cennik dostaw

 

Bezpieczne zwroty

logo broyx

Maska Antysmogowa Bryox Delta posiada niezbędny dla wszystkich masek antysmogowych, certyfikat CE ( https://broyxmaski.iai-shop.com/data/include/cms/Broyx/Certyfikaty/CIOP-deklaracja-zgodnosci-UE-700.pdf). Dzięki temu mamy pewność, że mamy doczynienia z produktem zgodnym z Europejskimi standardami.   

Maska jest wykonana z neoprenu, materiału, który jest wykorzystywany do zapewnienia dobrej ochrony termicznej, przez co maska chroni nas przed chłodem. Sam materiał jest dość elastyczny i ulega wolniejszemu starzeniu się.

Specyfikacja:

 • Materiał: Neopren, elastyczny i wytrzymały materiał, który chroni również przed złymi warunkami atmosferycznymi
 • Waga
 • Rozmiar: M (48-56) L (52-60)
 • Filtr: BROYX 4P1 
 • Nauszniki: Pozwalają na większą stabilność maski
 • Zapięcie: Duży rzep z tyłu maski, pozwalający na odpowiednie dopasowanie maski do naszej głowy 
 • Bezpieczeństwo: dzięki odblaskowi jesteśmy bardziej widoczni, dla pojazdów jadących za nami 
maska broyx

Filtr HEPA E12 99,5%

Najważniejszym elementem maski jest filtr BROYX 4P1 czterowarstwowy, wymienny filtr z warstwą węgla aktywnego i włókniny elektrostatycznej HEPA E12 99,5%. Jego zaletą jest niski opór oddychania oraz wysoki poziom filtracji. skutecznie chronią przed zawieszonymi w powietrzu kroplami cieczy, pyłem zawieszonym PM2.5 oraz PM10, oraz różnego rodzaju pyłkami pochodzenia naturalnego, grzybami, roztoczami. Filtry należy systematycznie wymieniać. Uzależnione jest to od warunków i częstotliwości użytkowania. Jeden filtr starcza na około 40 godzin aktywnego użytkowania.

Skuteczna ochrona przed:

 • pyłami PM10, PM2.5, PM0.3 i mniejszymi,
 • aerozolami,
 • smogiem,
 • alergenami wziewnymi,
 • benzopirenem.
Filtr broyx

Wyjątkowa ochrona- Maska BROYX

Maska ze względu na swoją budowę  i materiał świetnie utrzyma sie i dopasuje sie do naszej twarzy. Skutecznie ochroni nas przed zaczyszeniami wynikającymi ze złych warunków atmosferycznych. Produkt wykonany tak, żeby nie przeszkadzał i nie utrudniał nam w naszych codziennych czynnościach. Filtry, które zatrzymują zanieczyszczenia, tym samym zwracamy uwagę na niskie opory oddychania. 

budowa maski

Maski dla każdego 

Maski Broyx są uniwersalne, nie ma tutaj podziałów na damski czy męski. Jedyne czego potrzebujemy to wymiary naszej głowy, by prawidłowo dopasować rozmiar maski. Należy pamiętać, że tylko prawidłowo dopasowana maska jest w stanie uchronić nas przed zanieczyszczeniami. Prosimy zapoznać się z tabelą poniżej.

dopasowanie maski
5902730854012

Specyficzne kody

ean13
5902730854005