Maska antysmogowa Respro Allergy

Respro

Maska antysmogowa Respro Allergy powstała z myślą o alergikach. Zastosowany w niej filtr wyłapuje pyłki oraz zanieczyszczenia utrudniające oddychanie. Zestaw zawiera maskę oraz 1 standardowy filtr hepa.

Więcej

209,00 zł

Darmowa dostawa!

Płatności

Więcej informacji

Logo Respro

Maska antysmogowa Respro Allergy została stworzona z myślą o osobach cierpiących na alergie. Zastosowany w niej filtr Hepa-Typa wyłapuje pyłki oraz zanieczyszczenia utrudniające oddychanie. Maska została wykonana z poliestru, który jest bezpieczny dla skóry alergików. Dodatkowo zapewnia dobre dopasowanie do twarzy, dzięki swojej elastyczności. Zastosowany w niej zawór Techno z membraną wykonaną z medycznego silikonu zapewnia właściwą cyrkulację powietrza. Unikatowa konstrukcja sprawia, że noszenie maski jest komfortowe.


Filtr Hepa-Type chroni Cię przed bardzo niebezpiecznymi dla zdrowia pyłami PM2.5 (średnica do 2,5 mikrometra) oraz PM10 (średnica do 10 mikrometrów), które mogą powodować m.in. problemy z oddychaniem, alergie lub nasilać astmę. Uniemożliwia przedostanie się do Twojego układu oddechowego zarodników grzybów, bakterii oraz wirusów.


Maska antysmogowa Respro Allergy otrzymała certyfikat Produkt Przyjazny Alergikom przyznawany przez British Allergy Foundation.

Specyfikacja:

  • Czas efektywnego korzystania: 4-6 tygodni. 
  • Filtr: cząstek submikronowych, kurzu i pyłu PM 2.5, PM10. 
  • Nadaje się do prania. 
  • Wymienny filtr: tak.
  • Zawory: Techno, zawory wydechowe.
  • Warunki użytkowania: domowe, wiejskie, miejskie.
  • Zastosowanie: użytek codzienny.
  •  Zestaw zawiera maskę oraz 1 standardowy filtr hepa.

Maska na każdą okazje.

Maska wykonana została z poliestru, który jest bezpieczny dla alergików! Dodatkowo zapewnia właściwą cyrkulację powietrza. Twoja skóra może swobodnie oddychać!

Materiał maski antysmogowej Respro Allergy

Kurz, pyłki i roztocza nie są już straszne!

Zastosowanie filtra Hepa-Type (High Efficiency Particulate Air Filter) zatrzymuje większość zanieczyszczeń takich jak kurz i pyłki oraz chroni układ oddechowy przed zarodnikami grzybów, bakteriami oraz wirusami. Włókna filtra są elektrostatycznie naładowane, co przyciąga znajdujące się w powietrzu cząsteczki.

Filtr maski antysmogowej Respro Allergy

Dobieranie rozmiaru


W tabeli rozmiarów możesz sprawdzić, która maska będzie dla Ciebie odpowiednia – S,M,L lub XL. Aby znaleźć właściwą wielkość wystarczy: znać swój wzrost i wagę lub zmierzyć 3 punkty na twarzy. Najbardziej wiarygodny rozmiar da zastosowanie obu metod.

Maska antysmogowa Respro Allergy

METODA I

Tabela rozmiarów masek antysmogowych Respro

METODA II

Należy wykonać 3 pomiary:
1) Obwód twarzy na wysokości brwi
2) Długość od nosa (na wysokości oczu) do końca podbródka
3) Obwód szyi

Tabela rozmiarów masek antysmogowych Respro


Czasem, ze względu na indywidualne cechy twarzy, odpowiednia maska jest w innym rozmarze niż zalecana według danych z tabeli.

Sprawdź też pozostałe maski antysmogowe Respro!

Porównanie masek respro

Path: > > > Maska antysmogowa Respro Allergy

Inne produkty