Maska antysmogowa Respro Techno

Respro

Maska antysmogowa Respro Techno została stworzona specjalnie z myślą o miejskim życiu. Filtry wyłapują szkodliwe gazy, spaliny oraz inne niebezpieczne dla zdrowia zanieczyszczenia. Zestaw zawiera maskę i jeden filtr z wkładką węglową.

Więcej

209,00 zł

Darmowa dostawa!

Płatności

Więcej informacji

Logo Respro

Maska antysmogowa Respro Techno jest dedykowana dla osób, które nie chcę wdychać zanieczyszczonego miejskiego powietrza. Zastosowano tu filtr kombinowany Hepa-Type + DACC. Świetnie sprawdzi się do filtrowania spalin, kurzu, pyłów, wirusów, bakterii, grzybów oraz nieprzyjemnych zapachów np. dymu papierosowego. Nawet bardzo małe cząsteczki zanieczyszczeń nie dostaną się do naszego układu oddechowego. Filtr zatrzymuje PM2.5 oraz PM10, które są wielkości do 2.5 i 10 mikronów.


Tworzywo z którego została wykonana maska to neopren. Zastosowany materiał zapewnia trwałość maski antysmogowej Respro Techno, a jednocześnie wygodę użytkowania. Nie musisz martwić się o otarcia, nawet w przypadku delikatnej twarzy. Posiada dodatkowo wzmacniane szwy oraz system regulacji który uławia zakładanie maski Maska ma ergonomiczny kształt, dzięki czemu jest wygodna.
Zastosowane w masce antysmogowej Respro zawory Techno zapewniają właściwy przepływ powietrza, a dwa otwory wydechowe umożliwiają szybkie odprowadzenie wilgoci ciepła oraz dwutlenku węgla.

Specyfikacja:

  • Czas efektywnego korzystania: 4-6 tygodni. 
  • Filtr: cząstek submikronowych, gazów organicznych, kurzu i pyłu PM 2.5, PM10, spalin. 
  • Nadaje się do prania. 
  • Wymienny filtr: tak.
  • Zawory: Techno, zawory wydechowe.
  • Warunki użytkowania: środowisko miejskie.
  • Zastosowanie: użytek codzienny.
  • Zestaw zawiera maskę i jeden filtr z wkładką węglową.

Maska na każdą okazje.

Nie musisz się martwić o otarcia! Materiał, który dotyka twarzy to neopren, który nie podrażni Twojej skóry. Dodatkowo maska ma anatomiczny kształt i wygodny system mocowania, dlatego możesz nosić ją codziennie!

Kształt maski antysmogowej Respro Techno

Kurz, pyłki i roztocza nie są już straszne!

Zastosowanie filtra Hepa-Type (High Efficiency Particulate Air Filter) zatrzymuje większość zanieczyszczeń takich jak kurz i pyłki oraz chroni układ oddechowy przed zarodnikami grzybów, bakteriami oraz wirusami. Włókna filtra są elektrostatycznie naładowane, co przyciąga znajdujące się w powietrzu cząsteczki.

Filtr maski antysmogowej Respro W15 Cinqro

Ochrona przed spalinami!

Uzupełnieniem filtru Hepa-Type jest Materiał Dynamiczny Węgla Aktywnego (DACC). Umożliwia wyłapanie szkodliwych związków chemicznych ze spalin samochodowych takich jak węglowodory, fotochemiczne zanieczyszczenia, czarny dym, pyłek kwiatowy, tlenek ołowiu i kwaśne gazy.

Filtr maski antysmogowej Respro W15 Cinqro                      

Dobieranie rozmiaru


W tabeli rozmiarów możesz sprawdzić, która maska będzie dla Ciebie odpowiednia – S,M,L lub XL. Aby znaleźć właściwą wielkość wystarczy: znać swój wzrost i wagę lub zmierzyć 3 punkty na twarzy. Najbardziej wiarygodny rozmiar da zastosowanie obu metod.

METODA I

Tabela rozmiarów masek antysmogowych Respro

METODA II

Należy wykonać 3 pomiary:
1) Obwód twarzy na wysokości brwi
2) Długość od nosa (na wysokości oczu) do końca podbródka
3) Obwód szyi

Tabela rozmiarów masek antysmogowych Respro


Czasem, ze względu na indywidualne cechy twarzy, odpowiednia maska jest w innym rozmarze niż zalecana według danych z tabeli.

Sprawdź też pozostałe maski antysmogowe Respro!

Porównanie masek respro

Path: > > > Maska antysmogowa Respro Techno

Inne produkty