Maska antysmogowa Respro Cinqro

Respro

Maska antysmogowa Respro Cinqro została stworzona z myślą o osobach prowadzących aktywne życie w miastach. Teraz możesz bez obaw jeździć na rowerze, rolkach lub biegać. Zestaw zawiera maskę i dwa filtry: 1 filtr hepa oraz 1 filtr z wkładką węglową.

Więcej

289,00 zł

Darmowa dostawa!

Płatności

Więcej informacji

Logo Respro

Maska Respro Cinqro sprawdzi się u osób prowadzących aktywny tryb życia, gdyż wyposażona jest innowacyjne zawory typu Powa Elite. Dzięki nim przepływ powietrza będzie optymalny również w trakcie intensywnego wysiłku fizycznego. Maska antysmogowa chroni Cię przed bardzo niebezpiecznymi dla zdrowia pyłami PM2.5 (średnica do 2,5 mikrometra) oraz PM10 (średnica do 10 mikrometrów), które mogą powodować m.in. problemy z oddychaniem, alergie lub nasilać astmę.

Respro Cinqro jest lekka i wygodna. Została stworzona z myślą o codziennym stosowaniu. System regulacji taśm jest komfortowy i nie krępuje ruchów. Nylonowy nosek zapewniają dobre przyleganie maski antysmogowej do twarzy. W materiale znajdują się maleńkie otwory, które umożliwiają przepływ powietrza przy zachowaniu właściwego kształtu. Silikonowa membrana umożliwia korzystanie z maski niezależnie od temperatury.

Do maski dołączone są dwa filtry: Hepa-Type oraz DACC + Hepa-Type. Można je stosować zamiennie, w zależności od potrzeb. System mocowania filtrów jest intuicyjny i bezproblemowy w użytkowaniu. Specjalnie zaprojektowane zakrzywienie umożliwia efektywne oraz wygodne korzystanie z filtrów

Bezpieczeństwo i wygoda! Idealne połączenie w maskach antysmogowych Respro Cinqro. Technologia Double Power Channel oraz Power Channel zastosowana w zaworach zwiększa przepływ powietrza, co pozwala na bezpieczne uprawianie sportów. Ze względu na wzmocnione szwy maska jest odporna na rozdarcia mechaniczne.

Specyfikacja:

  • Czas efektywnego korzystania: 4-6 tygodni. 
  • Filtr: cząstek submikronowych, gazów organicznych, kurzu i pyłu PM 2.5, PM10, spalin. 
  • Nadaje się do prania. 
  • Wymienny filtr: tak.
  • Zawory: Rapid Air Flow, zawory wydechowe.
  • Warunki użytkowania: warunki ekstremalne, środowisko miejskie.
  • Zastosowanie: użytek codzienny, sport.
  • Zestaw zawiera maskę i dwa filtry: 1 filtr hepa oraz 1 filtr z wkładką węglową.

Innowacyjne zawory.

Maska antysmogowa Respro wyposażona jest w dwa zawory typu Powa Elite. Ruchome skrzydełka (V-Wings) umożliwiają łatwiejszy przepływ powietrza. Dlatego sprawdzą się u osób aktywnych, gdyż nie utrudniają oddychania. Dodatkowo zawory typu Powa Elite są obrotowe i regulują ilość wilgoci zatrzymywanej przez filtry (Valve Pivot). Zapobiega to zaparowywaniu okularów.

Zawór maski antysmogowej Respro W15 Cinqro

Maska na każdą okazje.

Nie musisz się martwić o otarcia! Materiał, który dotyka twarzy to neopren, który nie podrażni Twojej skóry. Dodatkowo maska ma anatomiczny kształt i wygodny system mocowania, dlatego możesz nosić ją codziennie!

Kształt maski antysmogowej Respro W15 Cinqro

Kurz, pyłki i roztocza nie są już straszne!

Zastosowanie filtra Hepa-Type (High Efficiency Particulate Air Filter) zatrzymuje większość zanieczyszczeń takich jak kurz i pyłki oraz chroni układ oddechowy przed zarodnikami grzybów, bakteriami oraz wirusami. Włókna filtra są elektrostatycznie naładowane, co przyciąga znajdujące się w powietrzu cząsteczki.

Filtr maski antysmogowej Respro W15 Cinqro

Ochrona przed spalinami!

Uzupełnieniem filtru Hepa-Type jest Materiał Dynamiczny Węgla Aktywnego (DACC). Umożliwia wyłapanie szkodliwych związków chemicznych ze spalin samochodowych takich jak węglowodory, fotochemiczne zanieczyszczenia, czarny dym, pyłek kwiatowy, tlenek ołowiu i kwaśne gazy.

Filtr maski antysmogowej Respro W15 Cinqro                      

Dobieranie rozmiaru


W tabeli rozmiarów możesz sprawdzić, która maska będzie dla Ciebie odpowiednia – S,M,L lub XL. Aby znaleźć właściwą wielkość wystarczy: znać swój wzrost i wagę lub zmierzyć 3 punkty na twarzy. Najbardziej wiarygodny rozmiar da zastosowanie obu metod.

METODA I

Tabela rozmiarów masek antysmogowych Respro

METODA II

Należy wykonać 3 pomiary:
1) Obwód twarzy na wysokości brwi
2) Długość od nosa (na wysokości oczu) do końca podbródka
3) Obwód szyi

Tabela rozmiarów masek antysmogowych Respro


Czasem, ze względu na indywidualne cechy twarzy, odpowiednia maska jest w innym rozmarze niż zalecana według danych z tabeli.

Sprawdź też pozostałe maski antysmogowe Respro!

Porównanie masek respro

Path: > > > Maska antysmogowa Respro Cinqro

Inne produkty