Obniżka! Zapięcie Kryptonite Modulus 1010S Powiększ

Zapięcie Kryptonite Modulus 1010S ( 2 linki )

Kryptonite
720018000457

Niestandardowe zapięcie składające się z chronionej kluczem blokady i dwóch linek długości 106 cm. Uniwersalny system sprawdzi się w każdych warunkach, pozwalając przypiąć rower do drzewa, latarni lub stojaka.

Skala bezpieczeństwa 1/10

Więcej

Produkt niedostępny. Napisz do nas jeśli czekasz by go kupić: info@alltheway.pl

99,90 zł

-29,10 zł

129,00 zł

Płatności

Więcej informacji

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu linkę firmy Kryptonite - najlepszego producenta blokad do rowerów i dewelopera na świecie! Kryptonite jest pomysłodawcą blokad w typie u-lock i producentem innowacyjnych i trwałych rozwiązań dla zabezpieczenia rowerów. Produkty testowano na rowerach w rzeczywistych sytuacjach: pozostawiono wysokiej klasy modele w obszarach o wysokim wskaźniku kradzieży na kilka tygodni. Pomimo wielokrotnej próby kradzieży, blokady nie zostały nawet uszkodzone!  

Kryptonite stworzył mechanizm z dwoma złączami, do których podpiąć możemy dwie linki zakończone pętlami - mają one tą samą średnicę, 10mm w obydwu wersjach, jednak różnią się długością - linki z pętlami mają po 106cm długości. 

Mechanizm zatrzaskowy, możliwy jest do umieszczania w miejscu, gdzie jest mocowanie, koszyka na bidon lub za pomocą specjalnego rzepu, do każdej z rur roweru (o średnicy do 80mm). Mechanizm zawiera w sobie specjalny szybkozamykacz, dzięki czemu możliwe jest pozostawienie uchwytu i usunięcie samego mechanizmu. Istnieje także możliwość dokupienia kolejnego uchwytu na mechanizm, który możemy wykorzystać np. na bagażniku samochodowym. Linki dają się natomiast łatwo zwinąć, a ich użytkowanie ma być podobno bezproblemowe i przyjemne.

Blokady Kryptonite otrzymały wyróżnienie podczas wystawy Eurobike

Specyfikacja:

  • dwie linki stalowe o średnicy 10mm z pojedynczą pentlą
  • winylowa osłona
  • zapięcie z 2 kluczami
  • długość linek - 106cm
  • uchwyt do montażu na ramie roweru lub bagażniku samochodowym
  • bezpieczeństwo - 1/10

To zapięcie jest objęte programem, dzięki któremu rejestrując na stronie www.kryptonitelock.com numer seryjny używanego klucza lub zachowując go w innym bezpiecznym miejscu możemy odzyskać klucz. W przypadku zagubienia lub uszkodzenia klucza można uzyskać zapasowy kontaktując się z producentem. 2 klucze wysyłane są bezpłatnie, kolejne za dodatkową opłatą.

Specyfikacja

ZapięcieKluczyk
Waga0.95 kg
Bezpieczeństwo ( w skali 10 stopniowej)1 poziom
Path: > > > Zapięcie Kryptonite Modulus 1010S ( 2 linki )

Inne produkty