Łańcuch AXA Newton ProMoto+ 4

AXA

Łańcuch AXA Newton ProMoto+ 4 powstał specjalnie z myślą o motorach. Zapięcie można użyć też do przypiecia rowerów stacjonarnie ze względu na dużą wagę i bardzo duże bezpieczeństwo. Wysoka ocena duńskiej ART - 4!

skala bezpieczenstwa 20/20

Więcej

289,00 zł

Darmowa dostawa!

Płatności

Więcej informacji

AXA logo

Ogniwa łańcucha AXA Promote+ 4 z hartowanej stali mają średnicę 10.5 mm. Cylinder zamka kłódki przed przewierceniem chroni specjalna płytka. Łańcuch AXA Newton ProMoto+ 4 posiada certyfikat bezpieczeństwa ART4. Pokryty jest neoprenowym pokrowiec chroniący przed zarysowanie roweru czy motoru. Jest on wytrzymały, nie strzępi się i jest odporny na działanie prominie słonecznych. Solidna kłódka pokryta jest obudową z tworzywa. Dzięki temu jest odporna na wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne. Ruchoma osłonka nie pozwala, aby brud lub wilgoć dostały się do zamka. Zwiększa znacząco żywotność zabezpieczenia.


Łańcuchem rowerowym AXA Newton ProMoto+ 4 łatwo przypniecie motor czy rower do większych obiektów, takich jak np. latarnie. Jego długość to od 100 cm do 160cm. Jeśli potrzebujecie zapasowego klucza, jego pozyskanie to żaden problem. Internetowy serwis AXA działa na całym świecie.

Zapięcie jest relatywnie ciężkie powyżej 4kg i jednocześnie bardzo bezpieczne. Polecamy używać go do stacjonarnego przypinania roweru w miejscach o dużym ryzyku kradzieży gdzie łańcucha nie trzeba przewozić. Świetne rozwiązanie do motorów, skuterów gdzie transport cięższego zapięcia nie powinien być problemem.

Specyfikacja:

  • Poziom bezpieczeństwa: 20/20
  • Materiał: hartowana stal
    • Długość: 100 cm  - Waga 3,34 kg
    • Długość 130 cm - Waga 4,45 kg
    • Długość 160 cm - Waga 4,97 kg 
  • Średnica ogniw: 10,5 mm
  • Międzynarodowy system dorabiania klucza

ART 4 - ocena bezpieczeństwa

 

Specyfikacja

ZapięcieKluczyk
Waga2,43 kg
Bezpieczeństwo ( w skali 10 stopniowej)10 poziom
Sold SecureBronze
Path: > > > Łańcuch AXA Newton ProMoto+ 4

Inne produkty