Liofilizowana Eko czarna porzeczka proszek 50 g Lyofood Powiększ

Liofilizowana Eko czarna porzeczka proszek 50 g Lyofood

LYOFOOD
5902768107043

Liofilizowana Eko czarna porzeczka proszek 50 g Lyofood to owocowa bomba witaminowa. Liofiliowane owoce są bardzo wydajne. Z zaledwie kilku łyżek eko proszku możesz zrobić pyszny napój lub smoothie.

Więcej

17,99 zł

Płatności

Więcej informacji

Liofilizowana Eko czarna porzeczka proszek 50 g Lyofood to owocowa bomba witaminowa. Z zaledwie kilku łyżek eko proszku możesz zrobić pyszny napój lub smoothie. Możesz też dodać proszek do owsianki lub jaglanki na śniadanie. Liofilizowane owoce Lyofood zachowują doskonały smak, którym możesz się cieszyć w każdej sytuacji, o każdej porze roku. Owoce których Lyofood używa do przygotowania proszków pochodzą z ekologicznych upraw.

Żywność ekologiczna

Żywność ekologiczna

PL-EKO-02

Składniki

100% liofilizowana ekologiczna czarna porzeczka.

Aby zrobić 50 g ekologicznego proszku użyto 350 g świeżej czarnej porzeczki.

Wartości odżywcze

Wartości odżywcze100gsaszetka 50g1 łyż. Łyżka 15ml
Wartość energetyczna1210 kJ / 290 kcal605 kJ / 145 kcal73 kJ / 17 kcal
Tłuszcz2,75 g1,38 g0,17 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,23 g0,12 g0,01 g
Węglowodany30,93 g15,47 g1,86 g
w tym cukry30,93 g15,47 g1,86 g
Błonnik52,93 g26,47 g3,18 g
Białko9,38 g4,69 g0,56 g
Sól0,03 g0,02 g0,00 g

Witaminy i składniki mineralne

Zalecane
dzienne spożycie
1 paczka / 50g% ZDS na 1 paczke1 łyż. Łyżka 15ml% ZDS – 1 łyż.
Witamina A (μg)80040,205,03%4,820,6%
Witamina E (mg)123,3527,92%0,403,35%
Witamina K (μg)750,000,00%0,000,00%
Witamina C (mg)80606,35757,94%72,7690,95%
Witamina B6 (mg)10,2215,79%0,031,90%
Tiamina (μg)10,000,00%0,000,00%
Ryboflawina (mg)10,1711,96%0,021,44%
Niacyna (mg)160,171,05%0,020,13%
Kwas foliowy (μg)261,013,81%0,120,46%
Potas (mg)20001078,7053,94%129,446,47%
Wapń (mg)800184,2523,03%22,112,76%
Fosfor (mg)700197,6528,24%23,723,39%
Magnez (mg)37580,4021,44%9,652,57%
Żelazo (mg)145,1636,85%0,624,42%
Cynk (mg)100,909,05%0,111,09%

Sposób przygotowania

Napój - aby przygotować owocowy napój użyj 1-2 płaskie łyżki proszku/ów na 250 ml wody. Możesz mieszać smaki wedle uznania. Napój możesz dosłodzić do smaku syropem z agawy / miodem / cukrem.


Smoothie - aby przygotować owocowe smoothie użyj 2-3 czubate łyżki proszku/ów na 250 ml wody. Możesz komponować smaki, mieszać do woli. Proszki Lyofood są bardzo wydajne.

Path: > > > Liofilizowana Eko czarna porzeczka proszek 50 g Lyofood

Inne produkty