Liofilizowane owoce - banany 30 g Lyofood

LYOFOOD
5902768107586

Liofilizowane owoce - banany 30 g Lyofood pożywna porcja owoców w lekkim i poręcznym opakowaniu. Bogactwo witamin i minerałów, które możesz zabrać ze sobą na każdą wyprawę.

Więcej

10,00 zł

Płatności

Więcej informacji

Liofilizowane owoce - banany 30 g Lyofood pożywna porcja owoców w lekkim i poręcznym opakowaniu. Bogactwo witamin i minerałów, które możesz zabrać ze sobą na każdą wyprawę. 100% naturalnych składników, bez glutenu i konserwantów. Dzięki procesowi liofilizacji owoce Lyofood mają długi termin przydatności do spożycia.

Składniki i wartości odżywcze

Liofilizowany banan 100%
Wartości odżywcze Na 100g Na porcję 30g 
Kalorie 1603 kJ / 383 kcal 481 kJ / 115 kcal
Tłuszcz 1,39 g 0,42 g
W tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,46 g 0,14 g
Węglowodany 85 g 25,50 g
W tym cukry 51,37 g 15,41 g
Błonnik 10,92 g 3,28 g
Białko 5,58 g 1,37 g
Sól 0,01 g 0 g

Tylko naturalne składniki

Możecie być pewni, że posiłki przygotowane przez Lyofood zawierają tylko naturalne składniki, bez konserwantów, sztucznych dodatków, barwników czy wzmacniaczy smaku. Ponadto większość ziół używanych do przyprawiania dań liofilizowanych pochodzi z własnych plantacji Lyofood.

plantacje lyofood

Oryginalny kształt i forma produktów.

Proces liofilizacji żywności stosowany przez Lyofood pozwala na zachowanie oryginalnej formy i kształtu wszystkich składników. Dzięki temu posiłki nie tylko smakują i wyglądają jak domowy obiad.

Wartość odżywcza

Liofilizowana żywność Lyofood jest wysokokaloryczna. Dodatkowo produkty zachowują swoje naturalne wartości mineralne i witaminy. Dlatego posiłek LYO EXPEDITION daje siły i energię na długi czas.

Niska waga

Żywność Lyofood jest lekka i kompaktowo zapakowana. A wszystko dzięki procesowi liofilizacji, który polega na usunięciu 98% wody. Nosisz tylko to co niezbędne. Ponadto możesz zjeść potrawy bezpośrednio w opakowaniu.

Długi termin przydatności do spożycia

Dzięki procesowi liofilizacji i termicznemu pakowaniu, posiłki LYO EXPEDITIONS zachowują na długo termin przydatności do spożycia.

Wysoka jakość

Wysoka jakość posiłków LYO EXPEDITION to nie tylko znakomite produkty uzyte do ich przygotowania i nowoczesna technologia pakowania. To także wysoki standard sprawdzania jakości. Posiłki Lyofood są dwukrotnie badane w laboratorium. Pierwszy raz po ugotowaniu i drugi raz po liofilizacji.

Łatwe i szybkie w przygotowaniu

Urwij używając nacięcia nad struną.

przygotowanie posiłku-1

Usuń torebkę z pochłaniaczem tlenu!

przygotowanie posiłku-2

Dodaj gorącej, przegotowanej wody.

przygotowanie posiłku-3

Dobrze zamieszaj.

przygotowanie posiłku-4

Zamknij zip i odczekaj 5 minut.

przygotowanie posiłku-5

Urwij używając nacięcia pod struną i zamieszaj ponownie.

przygotowanie posiłku-6

Path: > > > Liofilizowane owoce - banany 30 g Lyofood

Inne produkty