Kask LAZER NEON + siatka

Lazer
5420056645119

Kask Lazer Neon to dobry kask do codziennej jazdy. Świetnie zabezpieczy głowę zarówno podczas wycieczek poza miasto, jak i miejskiej dżungli.

Więcej

219,00 zł

Darmowa dostawa!

Płatności

Więcej informacji

logo lazer

Kask Lazer Neon to prosty i stylowy kask, który bez problemu dopasuje się do twojej głowy. Dzięki systemowi Rollsys kask można precyzyjnie dopasować i ustawić obwód czy wysokość kasku. Dzięki 16 dużym otworom tworzą się kanały powietrzne, które świetnie ochłodzą głowę, nawet podczas upalnych dni. System do regulacji został umiesczony na górze kasku, co ochroni nasze włosy, przed wkręceniem.  Przed róznymi latającymi insektami, zabezpieczy nas siatka znajdująca się w otworach.

Cechy:

  • System dopasowania kasku: Rollsys
  • Konstrukcja: In- Mold
  • Wentylacja: 16 otworów
  • Waga: 255 g
  • Certyfikat: CE - CPSC - AS
  • rozmiar: S/ M-L/ XL
  • Gwarancja: 2 lata

In-Mold

Technologia ta polega na trwałym połączeniu kasku z pianką wewnętrzną. Konstrukcja ta zapewnią dużą odporność na uderzenia i pozwala uniknąć pękania i rozpadu kasku.

Kask neon

Rewolucyjny system Rollsys

Pozwala idealnie dopasować kask. To najbardziej zaawansowany na tę chwilę na rynku system dopasowania kasku, przy okazji optymalizujący bezpieczeństwo i komfort. Lazer Rollsys ® jest w pełni zintegrowanym mechanizmem, który za pomocą linki otacza całkowicie głowę rowerzysty. Jest również doskonałym rozwiązaniem dla osób z długimi włosami i noszących koński ogon.

Wentylacja głowy

Dzięki dużym otworom, kask zapewni odpowiednią wentylacje i nie pozwoli przegrzać się naszej głowie, nawet w letniu upalny dzień

wentylacja lazer

Siatka

Siatka, zakrywa 3 otwory, dzięki czemu, żadne insekty nie przedostaną się pod kask w trakcie jazdy na rowerze. Siatka pozostawi odpowiednią cyrkulację powietrza, co pozwoli naszej głowie oddychać.

Odblask zapewnia lepszą widoczność

Dzięki odblaskowym napisom na kaskach, jesteśmy lepiej widoczni po zmroku.

odblask lazer

Certyfikat bezpieczeństwa

Kask został oznaczony certyfikatem CE, który jest deklaracja producenta, że produkt spełnia wszystkie wymogi i dyrektywy określone przez Unie Europejską. Został również oznaczony certyfikatem CPSC, który jest Amerykańskim odpowiednikiem CE.

FIRMA LAZER

Belgijska firma Lazer, powstała w 1919 roku i jest jednocześnie najstarszą marką sportowych kasków na świecie! Dla firmy Lazer kaski są nie tylko obowiązkowym nakryciem głowy. Przede wszystkim chronią Twoją głowę, ale również świetnie wyglądają, są wygodne do noszenia. Kaski wykonane z najlepszych materiałów. Każdy kask firmy Lazer jest dokładnie testowany, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo. Jakość Twojego kasku zwiększa twoje bezpieczeństwo.

Specyfikacja

RozmiarS/M-L/XL
Waga255g
Path: > > Kask LAZER NEON + siatka

Inne produkty