Zestaw lampek Sigma Micro Powiększ

Zestaw lampek Sigma Micro

Sigma
4016224172436

Lampki rowerowe Sigma Micro to praktyczne źródło światła, które zapewni Ci widoczność i bezpieczeństwo. Te kolorowe lampki mają wiele zastosowań i przydadzą się zarówno w codziennych sytuacjach, jak również podczas uprawiania sportu.

Więcej

Produkt niedostępny. Napisz do nas jeśli czekasz by go kupić: info@alltheway.pl

44,90 zł

Płatności

Więcej informacji

sigma logo

Do montażu lampek nie potrzebne są narzędzia. Elastyczne paski z rzepami dają niemal nieograniczone możliwości mocowania lampek rowerowych Sigma Micro. Można zamocować je do ramienia podczas biegania czy jazdy na rolkach, przyczepić do wózka dziecięcego lub do breloczka z kluczami.

sigma micro zdjęcie

Udoskonalona soczewka dystrybuuje więcej światła na boki, zwiększając widoczność, a tym samym także bezpieczeństwo użytkownika. Niewielkie lampki o dużej mocy dostępne są w sześciu kolorach, z białą diodą na przód i czerwoną na tył. 

Lampki rowerowe Sigma Micro zasilane są dwiema bateriami litowymi CR2032 każda. Posiadają po jednej diodzie LED zapewniającej widoczność z odległości 50 metrów. Czas pracy każdej lampki wynosi do 50 godzin w trybie pulsacyjnym.

Specyfikacja:

  • wodoodporne
  • montaż i wymiana baterii nie wymagają narzędzi 
  • czas pracy do 50 h w trybie pulsacyjnym 
  • zasilanie 2 x bateria CR 2032
  • 2 tryby świecenia: ciągły i pulsacyjny
  • dostępne w 6 wersjach kolorystycznych
  • waga: 20g

Zwiększona widoczność z boku

Dzięki specjalnie ukształtowanej soczewce zwiększona została widoczność użytkownika lamki z boku, zwiększając tym samym jego bezpieczeństwo.   

Uniwersalne mocowanie

Lampkę łatwo i bez użycia narzędzi zamocować można nie tylko na kierownicy czy ramie roweru, ale także na ramieniu, plecaku lub obroży psa.

sigma micro mocowanie

Lekka i wydajna

Pojedyncza lampka Sigma Micro waży jedynie 20 gram. Mimo to zapewnia widoczność z odległości 50 metrów, a jej czas pracy w trybie pulsacyjnym wynosi do 50 godzin.

2 tryby pracy

Lampki posiadają dwa tryby świecenia: światłem stałym i pulsacyjny.

Specyfikacja

ZasilanieBaterie
Waga20 g
Path: > > > > Zestaw lampek Sigma Micro

Inne produkty