Lampka tylna Lezyne KTV Drive 7

Lezyne
4712805986712

Kompaktowa i lekka, tylna lampka rowerowa Lezyne KTV Drive zapewnia dobrą widoczność na drodze. Posiada dwie diody LED o wyjątkowo dużej mocy.

Więcej

95,00 zł

Płatności

Więcej informacji

Lampka rowerowa Lezyne KTV Drive emituje światło o mocy do 7 lumenów i posiada trzy tryby świecenia, świecenie stałe, pulsujące i migający, o trzech częstotliwościach błyskania. Specjalnie wyprofilowana szybka zapewnia promień świecenia 180 stopni. Dzięki temu gwarantuje Wam wysokie bezpieczeństwo na drodze. Wyjątkowo jasny tryb migający zapewnia idealną widoczność również w słoneczne dni.


Dzięki zastosowaniu zaawansowanych materiałów kompozytowych i specjalnej konstrukcji jest wytrzymała i wodoodporna. Dzięki temu lampka rowerowa Lezyne KTV Drive sprawdzi się w każdą pogodę.


Wyjątkowe mocowanie pozwala na przyczepienie lampki zarówno do sztycy podsiodłowej aero, jak i tradycyjnej. Zintegrowana wtyczka USB pozwala na wygodne ładowanie, bez użycia kabli. Posiada czytelny wskaźnik poziomu ładowania i poziomu mocy baterii.


Posiada tryb pamięci, pozostawiający lampkę  Lezyne KTV Drive w konkretnym ustawieniu, które wybraliśmy przed jej wyłączeniem.

Specyfikacja:

 • Moc: 7 lumenów
 • Kąt świecenia: 180°
 • 3 tryby pracy:
  • migający (w trzech wariantach) - 8 godzin 30 minut
  • pulsujący - 5 godzin 30 minut
  • stały  - 3 godziny 15 minut
 • Materiał: kompozyt
 • Wodoodporna: tak
 • Waga: 47 g
 • Akumulator: litowo-jonowy ładowany za pomocą USB (bez dodatkowych kabli)
 • Czas ładowania: 3 godziny
 • Uchwyt: uniwersalny uniwersalny na kierownicę (również aero)
 • Wskaźnik mocy baterii.

Specyfikacja Lezyne KTV

 Elementy wykonane z kompozytu

Wzmocnione włókna węglowe dające wysoką wytrzymałość, odporność na zużycie oraz długi czas użytkowania.

 Tryb pamięci


Czy pamiętasz, który tryb sprawdza Ci się najlepiej? Od teraz nie musisz tego zapamiętywać! Po włączeniu lampki, uruchomi się ona na ostatnim używanym trybie pracy.

 Inteligentny system ładowania

Z lampką Lezyne nie musisz się zastanawiać, ile mocy jej zostało. Dzięki zintegrowanemu przyciskowi, który podświetla się na czerwono lub zielono, doskonale wiesz, kiedy Twoja lampka potrzebuje ładowania!

  Ładowanie USB

Możesz już zapomnieć o tradycyjnych bateriach! Lampki Lezyne ładowane są za pomocą USB. Aby ją naładować wystarczy tylko podłączyć ją do komputera, ładowarki do telefonu albo powerbanka.

  Odporna na warunki atmosferyczne!

Dzięki precyzyjnej konstrukcji lampka Lezyne świetnie sprawdzi się wszędzie i o każdej porze. Teraz nie musisz się martwić! Twoja lampka nie uszkodzi się od jazdy podczas deszczu. Dodatkowo produkty Lezyne wyposażone są w bardzo solidne uszczelki, dlatego wnętrze lampki pozostaje suche!

  Duże pole widzenia!

Szeroki kat świecenia to podstawa! Dzięki niemu widzimy nie tylko drogę bezpośrednio przed nami, ale też np. pobocze. Dodatkowo zapewnia nam to bezpieczeństwo. Kąt świecenia w lampce Lezyne to aż 180 stopni, dlatego samochód zauważy nas, nawet jak będziemy do niego bokiem (np. podczas włączania się do ruchu lub skręcania)!

 Dzienne świecenie


Tryb opracowany specjalnie z myślą o dziennej jeździe! Powinniśmy być widoczni na drodze nie tylko nocą! Specjalnie opatentowany system zapewnia super jasne i doskonale widoczne światło, które zwiększy Twoje bezpieczeństwo!

Specyfikacja

ZasilanieUSB
Waga47 g
Path: > > > > Lampka tylna Lezyne KTV Drive 7

Inne produkty