Strona wykorzystuje technologię plików cookies. Zaakceptuj politykę prywatności , by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

Zgadzam się
alltheway.pl

Najczęściej kupowane

There are 660 products.

Pokazano 1-12 z 660 pozycji

Wieszak na rower Cycloc Solo

Wieszak, hak rowerowy Cycloc Solo to designerski gadżet, który oprócz swojej wizualnej atrakcyjności jest również świetnym rozwiązaniem przechowywania roweru i akcesoriów zarówno w domu, jak i biurze! Swój rower możesz zawiesić na wiele sposobów, pionowo lub poziomo. Pasuje na wszystkie modele rowerów, dzięki umieszczonej w zestawie przedłużce (26 cm - 31 cm). Cycloc zdobył wiele nagród na wystawach, prezentacjach i międzynarodowych targach rowerowych. Wieszak ma stałą expozycję w Muzeum Nauki w Londynie.

Cena 319,00 zł

Olej do łańcucha Rohloff 50ml

Olej do łańcucha Rohloff jest uważany za jeden z najlepszych! Przeznaczony do łańcuchów rowerowych, linek sterujących, pedałów, przerzutek, wolnobiegów i wszystkich innych ruchomych elementów, które mogą być narażone na rdzewienie, wnikanie wody. Skład oparty na oleju syntetycznym i specjalnych dodatkach DSC gwarantuje maksymalną wydajność smarowania, idealną wodoodporność i ochronę przed korozją. 

Cena podstawowa 28,50 zł Cena 23,51 zł
  • -4,99 zł
  • Wyprzedaż!
  • -4,99 zł

Zapięcie U-lock OnGuard PitBull DT 8005 + linka 120 cm

Zapięcie U-lock OnGuard PitBull DT 8005 oraz 8000X to U-lock wykonany ze stali hartowanej. Zamek z nowo opracowanym cylindrem blokowania, dający więcej bezpieczeństwa przed niepożądanym otwarciem. W zestawie ze stalową linką zwiekszajacą poziom bezpieczeństwa. Dzięki uchwytowi zapięcie można łatwo transportować na rowerze.

ranking onguard 85/100

Cena 136,00 zł

Zapięcie U-lock Kryptonite Keeper 12 STD

Zapięcie u-lock Kryptonite Keeper 12 STD wykonane jest z utwardzanej stali. Ten u-lock skutecznie zabezpieczy Twój rower przed kradzieżą. Jego cena sprawia, że jest bardzo chętnie kupowany. Bioriąc pod uwagę cenę i bezpieczeństwo, jest to jedno z lepszych zapięć. Kwota gwarancji ATPO 400 Euro. Blokada z serii Keeper otrzymała od Sold Secure odznaczenie Silver.

Skala bezpieczeństwa 4/10ATPO Ochrona antykradzieżowa Kryptonite 

Cena podstawowa 79,00 zł Cena 74,00 zł
  • -5,00 zł
  • -5,00 zł

Sakwy rowerowe Crosso DRY 60 l zestaw

Sakwy Crosso Dry 60 l to wodoodporne sakwy rowerowe, które sprawdzą się zarówno w mieście jak i na długie wyprawy rowerowe. Sakwy posiadają wygodny zaczep na bagażnik rowerowy. Sakwy posiadają odblaski co poprawia naszą widoczność na drodze.

Cena podstawowa 239,00 zł Cena 227,05 zł
  • Out of stock
  • -5%
  • -5%

Zapięcie U-lock OnGuard Brute STD 8001

Zapięcie U-lock OnGuard Brute STD 8001 oraz 8001X-series to standarowa wersja zapięcia rowerowego firmy Onguard z serii Brute wykonana ze stali hartowanej. Zamek z nowo opracowanym cylindrem blokowania, dający więcej bezpieczeństwa przed niepożądanym otwarciem. Dzięki uchwytowi zapięcie można łatwo transportować na rowerze.

Skala bezpieczeństwa zapięcia 95/100

Cena 143,90 zł
  • Out of stock

Koszyk

Back to shop

Cart is empty.

Account

Account

Nie masz konta?
Create an Account