Filtr Respro Techno (2sz) Powiększ

Filtr Respro Techno (2sz)

Respro

Zestaw Respro Techno to dwa filtry kombinowane Hepa-Type™ + DACC™. To innowacyjne połączenie tradycyjnego filtra Hepa-Type™ z filtrem z wkładką węglową. Filtry tego typu zalecane są do intensywnych treningów, gdyż przepływ powietrza przez nie jest swobodniejszy. Nie tracimy przy tym ochrony przed szkodliwymi substancjami chemicznymi, takimi jak składniki miejskiego smogu. 

Więcej

119,00 zł

Płatności

Więcej informacji

logo respro

Zestaw filtrów kombinacyjnych Hepa-Type™ + DACC™ to połączenie dwóch powyższych filtrów. Filtrują one zarówno cząstki stałe jak i toksyczne substancje. Świetnie spisują się w mieście, przy natężonym ruchu samochodowym, czy sezonie grzewczym chronić na będzie przed szkodliwymi substancjami chemicznymi. Latem sprawdzi się doskonale jako ochrona przed pyłkami roślin czy kurzem.

filtr z wkładką wewnątrz maski respro

Filtry Hepa-Type™

Innowacyjna technologia L-Resistance, umożliwia bardziej swobodny przepływ powietrza przed filtr Hepa-Type™. Dzięki czemu może byc on stosowany przy bardziej intensywnych treningach. Technologia submikronowa polega na naładowanych elekrtrostatycznie włóknach, które łatwiej przyciagają cząsteczki zanieczyszczeń. Dzięki tej technologii filtr Hepa-Type™ wychwytuje drobinki o średnicy mniejszej niż 2,5 mikrometra. Kiedy cząteczki są większe niż 0,3 mikrometra filtr ten jest skuteczny w minimum 99,97%.

Filtry DACC™

To filtry z wkładką z aktywnego węgla. Filtry na bazie dynamicznego węgla aktywnego doskonale filtrują szkodliwe substancje takie jak: 
-kwaśne tlenki i dwutlenki azotu,
-dwutlenek siarki
-aeroloze
-oraz wiele innych toksycznych substancji uwalnianych przez spaliny samochodowe, czy podczas palenia w piecach

przekrój filtra kombinowanego  przekrój filtra z wkładką węglową respro

Respro Technol łączy te dwa powyższe rozwiązania co daje nam kompleksową ochronę przy całkowitej swobodzie w oddychaniu.

Warto pamiętać:

  •  Wszystkie filtry Respro są odpowiednio wycięte, by dokładnie dopasować się do twarzy użytkownika.
  •  Filtry nie są zamontowane na stałe, co umożliwia łatwą i szybką wymianę.
  •  Każdy filtr Respro pasuje do wszystkich modeli masek tej marki.
  •  Filtry mają różne rozmiary- filtr o rozmiarze L pasuje do maski L. Jedynie maski S korzystają z filtrów o wymiarze M.
  •  Producent zaleca żeby filtr wymieniać po ok. 69 godzinach intensywnego użytkowania.

Path: > > > Filtr Respro Techno (2sz)

Inne produkty