Filtry RZ Mask F3 HiFlow z aktywnym węglem 3 szt Powiększ

Filtry RZ Mask F3 HiFlow z aktywnym węglem 3 szt

RZ Mask

Filtr RZ Mask F3 HiFlow z aktywnym węglem zatrzymuje 97% pyłów o rozmiarze 0,1 mikrometra i większych. Filtruje bardzo niebezpieczne substancje smoliste (pyły PM10 i PM2,5) oraz alergeny.

Więcej

56,00 zł

Płatności

Więcej informacji

Rz Mask logo

Wymienny filtr F3 - to połączenie filtra HI-FLO z wkładką węglową 

Filtr F3 to uniwersalny filtr klasypremium. Zatrzymuje 97% pyłów o rozmiarze 0,1 mikrometra i większych. Wewnętrzna warstwa filtra posiada wkładkę z aktywnym węglem, która dodatkowo pochłania zapachy i opary.
Filtry te są atestowane przez  Nelson Laboratories w Utah. Filtruje bardzo niebezpieczne substancje smoliste (pyły PM10 i PM2,5) oraz alergeny. Ponadto zatrzymuje wirusy chorób zakaźnych. Fitr F3 obniża aż o 80% prawdopodobieństwo zachorowania na grypę.
Jego skuteczność producent szacuje na czas między 20-60 godzin- oczywiście żależy to od stopnia przekroczonych norm smogu.
Filtr Hepa (Hi-FLO), w porównaniui do tradycyjnego filtra RZ Mask z węglem aktywnym, pozwala na większy przepływ powietrza nawet o 40 %. Jest odpowiedni do uprawiania wszelkich sportów, takich jak: bieganie czy szybsza jazda na rowerze.

Jeśli stosujemy maskę w czystym powietrzu- jako ochronę przed mroźnym powietrzem, filtr się nie brudzi, a tym samym służy na dłużej. 

Inne alergeny i substancje, które są filtrowane przez filtr F3:

  • spaliny
  • pył węglowy
  • ponad 130, toksycznych substancji, które szkodzą naszym płucom na codzień
  • prócz tego wszelkie alergeny (m.in. kurz, pyłki roślin)
  • pleśń
  • oraz uczulający naskórek zwierzął

Zestaw zawiera 3 filtry RZ Mask F3 Hi Flow z aktywnym węglem.

Proszę pamietać, że filtry mają różne rozmiary. Dlatego ważne jest upewnienie się, że zamówiony filtr ma ten sam rozmiar co nasza maska.

Filtry przetestowano w Nelson Laboratories, USA

Jak często zmieniać filtry?

Długość życia filtra RZ zależy od wielu zmiennych, takich jak; gęstość ekspozycji cząstek stałych, czas ekspozycji cząstek stałych i częstotliwość oddechów użytkownika. Mając to na uwadze powyższe parametry, poniżej znajdują się wspazówki Rz Mask. 
 

  • 20-30 godzin ciągłego użytkowania przy dużym narażeniu na pył takich rzeczy jak; pojemniki na zboże, terenowe, budowlane / rozbiórkowe itp.
  • 30-40 godzin nieprzerwanego użytkowania w warunkach słabego narażenia na pył takich rzeczy jak; pojemniki na zboże, terenowe, budowlane / rozbiórkowe itp.
  • 50-60 godzin ciągłej pracy przy ochronie przed alergenami, zanieczyszczeniami, zapachami itp.
Path: > > > Filtry RZ Mask F3 HiFlow z aktywnym węglem 3 szt

Inne produkty