Sylikonowy pasek na nogawkę Cycloc Wrap

64,90 zł
Brutto

Wysokiej klasy, unikatowe, wielofunkcyjne i uniwersalne paski silikonowe. Zablokuj pasek i zostaw z rowerem, jego otwory pomieszczą blokadę rowerową. Może być również użyty m.in. jako bungee do przenoszenia małych opakowań, do ochrony Twoich spodni przed nieosłoniętym łańcuchem lub podpięcia rzeczy przy bagażniku/ramie.

Kolor
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady i cennik dostaw

 

Bezpieczne zwroty

Cycloc Wraps to proste pasy termoplastycznego elastomeru z poliuretanowego zatrzaskiem. Można złożyć je do obręczy i wykorzystać na różne możliwe sposoby.

Najbardziej oczywistym zastosowaniem jest użycie ich do spięcia nogawek spodni, aby chronić je przed łańcuchem. Są przydatne do prawie każdego elementu, który chcesz podpiąć. Może służyć jako zablokowanie koła roweru, przymocowane do górnej części koła i zapobiegać obrotom.  To również wieszak na kurtkę pod siodełko lub pompkę do umieszczenia przy ramie. 

Możesz połączyć kilka pasków razem, w celu osięgniecia długości. Zablokuj pasek i zostaw z rowerem, jego otwory pomieszczą blokadę rowerową. Może być również użyty jako bungee do przenoszenia małych opakowań!

CECHY:

  • Dostępne w 7 kolorach: biały, czarny, zielony, pomarańczowy, różowy, żółty, niebieski
  • Dwie sztuki w jednym opakowaniu
  • Materiał: termoplastyczny elostomer z poliuretanowymi klamerkami
  • Regulacja długości
5060230270425

Specyficzne kody

ean13
5060230270425

Zobacz także