Płyn do czyszczenia Green Oil Green Clean 1 Powiększ

Płyn do czyszczenia Green Oil Green Clean 1

Green Oil
5060181320040

Naturalny, biodegradowalny płyn do czyszczenia Green Oil Green Clean 1L!

Więcej

Produkt niedostępny. Napisz do nas jeśli czekasz by go kupić: info@alltheway.pl

42,90 zł

Płatności

Więcej informacji

Naturalny preparat do czyszczenia Green Clean jest:

  • Wyprodukowany w UK
  • Sprzedawany w atomizerze z funkcją precyzyjnego lub szerokiego strumienia
  • Zrobiony wyłącznie z naturalnych składników
  • Jego zakrętka pochodzi z recyklingu wtórnego

Preparat Green Clean jest w 100% naturalny i ulega biodegradacji.

Po co czyścić rower?
Gładka powierzchnia pozbawiona błota czyni rower bardziej aerodynamicznym. Ale głównie chodzi o wygląd – brudny rower jest po prostu brzydki. Ponadto warto utrzymywać klocki hamulcowe w czystości, mając pewność ich działania, a przerzutki zawsze będą lepiej zmieniały biegi, kiedy pozostaną czyste i wolne od błota.

Jak stosować preparat Green Clean?

1. Wstrząśnij butelką w celu aktywacji składników.
2. Ustaw końcówkę sprayu w pozycji otwartej (strumień szeroki lub precyzyjny).
3. Spryskaj równomiernie cały rower.
4. Pozostaw go na 2 minuty, w tym czasie płyn zacznie działać.
5. Użyj mokrej gąbki Ecosponge i szczotki Bicycle Brush do usunięcia brudu i kurzu.
6. Opłucz dokładnie rower wodą. Jeśli chcesz być naprawdę eko, użyj zgromadzonego zapasu deszczówki.
7. Usiądź, odpocznij i naciesz swoje oczy czystym rowerem!

Jak bardzo „eko” jest preparat Green Clean?
Green Clean jest w całości sporządzony z naturalnych składników i ulega szybkiej biodegradacji. Oznacza to minimalny wpływ na środowisko i ograniczoną emisję dwutlenku węgla. Green Clean to prosta receptura nie wymagająca skomplikowanych operacji chemicznych, co zostało docenione w wielu testach porównawczych. Jego bazę stanowi detergent uzyskany z oleju kokosowego oraz ekstrakt ze skórki pomarańczowej. Co ciekawe, skórka z pomarańczy jest produktem ubocznym pochodzącym z produkcji organicznego soku pomarańczowego. Wszystkie składniki Green Clean pochodzą ze źródeł łatwo odnawialnych.

Zakrętki: Kiedy powstała pierwsza partia preparatu Green Clean, producent otrzymał informację o przeciekaniu zainstalowanych pistoletów do rozpylania. Padła propozycja, żeby cały element rozpylający do transportu zamontować z boku butelki, a płyn zabezpieczyć tradycyjną zakrętką. To był konieczny ruch, aby zagwarantować szczelność opakowania w transporcie, tysiące zakrętek poszło w ruch.

W tym czasie biuro Green Oil mieściło się w budynku razem z organizacjami prawnymi i społecznymi. We wspólnej kuchni projektanci znaleźli starą butelkę po Coca Coli. Szansa, że nakrętka z niej będzie pasowała do butelki z preparatem Green Clean była niewielka, a jednak – nakrętka pasowała idealnie! Producent zamieścił zdjęcie na Facebook'u i pomysł chwycił.

Jeszcze tego samego miesiąca, współzałożyciel Green Oil, Simon, wybrał się na festiwal do Notting Hill. Po jego zakończeniu zebrał około dwustu zakrętek z butelek po napojach gazowanych. Jego kolega trzymał się kilka kroków za nim, nie bardzo wiedząc, co zrobić z Simonem grzebiącym w śmieciach. Z tych dwustu zebranych zakrętek Simon sprawdził, które nadają się do współpracy z butelkami Green Clean. Dzisiaj Green Oil zbiera pasujące zakrętki, sortuje je i myje i właściwie od razu nadają się do użycia. To szacunek dla środowiska – nie trzeba produkować nowych zakrętek, zużywa się mniej ropy i energii potrzebnej do wytworzenia nowego produktu. Jakie to proste!


Pistolety z wężykiem mocujemy do butelek gumkami. To nic innego, jak ręcznie pocięte w paski zużyte dętki rowerowe, pochodzące z lokalnych serwisów. Jak masz farta, to trafisz na taką z wentylem!

Butelka po Green Clean nadaje się do ponownego napełnienia. To oznacza mniejszą emisję dwutlenku węgla do atmosfery z powodu ograniczenia koniecznego transportu.

* Możesz użyć odtłuszczacza Clean Chain i zmieszać go z wodą aby otrzymać litr preparatu Green Clean – mniej wody trzeba przewieźć, mniejsza emisja dwutlenku węgla.

Zapraszamy do obejrzenia materiału promocyjnego!

https://www.youtube.com/watch?v=NpJJcNtzfms#t=24

Path: > > > > Płyn do czyszczenia Green Oil Green Clean 1

Inne produkty