Zestaw Finish Line Premium Bike Care - zestaw do pielęgnacji roweru

66,90 zł
Brutto

Pełny zestaw Finish Line Bice Care najpolularniejszych produktów do pielęgnacji roweru - odtłuszczacz, olej syntetyczny i koncentrat środka do mycia. Szybko i kompleksowo, doprowadzimy nasz rower do czystości.

Finish Line oleje i smary do roweru
Ilość
dostępny

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady i cennik dostaw

 

Bezpieczne zwroty

Finish Line Premium Bike Value to zestaw najlepiej sprzedających się produktów:

  • Multi odtłuszczacz (Ecotech),
  • Olej Dry Teflon
  • Środek do mycia roweru(koncentrat).

Każdy wie, że czysty rower działa płynniej i służy dłużej, z tym zestaw jest to bardzo łatwe. Czyszczenie ramy, kierownicy, sztycy podsiodłowej, siodełka, pedałów i kół jest błyskawczne przy użyciu szmatki i preparatu Finish Line. Stary smar, piach, błoto z naszego napędu bez większego kłopotu usuniemy Multi odtłuszczaczem, który specjalnie do tego celu został stworzony. Na sam koniec, należy użyć oleju Finish Line Teflon Dry. Jest to olej który bardzo dobrze nasmaruje nasz łańcuch, manetki i inne ruchome części naszego roweru. Dzięki takiej pielęgnacji rower będzie służył długo i efektywnie.

Jak dobrać olej do warunków?

Aby wybrać odpowiedni olej do smarowania łańcucha roweru warto rozważyć warunki w których będziemy się poruszać. Finish Line oferuje szeroką gamę olei do łańcucha rowerowego posiadających różne właściwości. Oleje na mokre warunki różnią się od suchy lepkością. Lepkie zbierają brud w suche warunki ale świetnie sprawdzą się w mokrych warunkach gdzie trudno będzie będą trudne do wypłukania. Oleje zawodnicze dają mniejsze opory toczenia lecz częściej trzeba je stosować. Rozwiązaniem bardziej uniwersalnym jest olej 1-Step.

Wybierz właściwy olej do roweru

Jaki środek czyszczący do roweru wybrać?

W zależności od przeznaczenie Finish Line proponuje różnego rodzaju środki czyszczące. Od środków przeznaczonych do czyszczenia napędu roweru ( łańcuch, kaseta, zębatki przerzutek) do uniwersalne środki do mycia roweru. Ważną cechą specjalnych środków do czyszczenia napędu roweru jest nie wysuszanie powierzchni metalu. Finish Line podobnie jak firmy produkujące łańcuchy rowerowe odradzają używanie benzyny do czyszczenia roweru, która osusza i utrudnia oliwienie ogniw łańcucha roweru.

Porównanie środków czyszczących do roweru Finish Line
036121710177

Zobacz także