Odtłuszczacz Finish Line Citrus 355ml aerozol

Finish Line
036121710399

Super szybki i silny odtłuszczacz odtłuszczacz Finish Line Citrus. Stworzony z naturalnych cytrusowych ekstraktów. Pozwala na usunięcie najtrudniejszych zabrudzeń z naszego roweru. Łańcuch i kaseta po zastosowaniu tego środka będą czyste w mgnieniu oka.

Finish Line oleje i smary do roweru

Więcej

Produkt niedostępny. Napisz do nas jeśli czekasz by go kupić: info@alltheway.pl

40,90 zł

Płatności

Więcej informacji

Finish Line Citrus to środek czyszczący ze skórek pomarańczy, który wyznacza standardy od 1988 roku! Odtłuszczacz Citrus powstaje z mocnych i naturalnych ekstraktów cytrusowych więc napęd roweru zostanie oczyszczony szybciej i jest zdecydowanie mniej szorowania. Technologia ta usuwa stare smary, oleje i woski z układu napędowego. Później należy spłukać wodą by oczyścić pozostałości. Rozpuszczony w wodzie tworzy specjalną emulsję wiążącą smary i brud w białą piankę. W 100% biodegradowalny. Finish Line Citrus dozowany w aerozolu dobrze dociera do zakamarków napędu. Jest to silny i szybki w działaniu środek.

Pojemność 355ml

Producenci łańcuchów odradzają używania benzyny i rozpuszczalników, mogą się one przyczynić do zniszczenia łańcucha.

Finish Line Citrus środek czyszczący

Jaki środek czyszczący do roweru wybrać?

W zależności od przeznaczenie Finish Line proponuje różnego rodzaju środki czyszczące. Od środków przeznaczonych do czyszczenia napędu roweru ( łańcuch, kaseta, zębatki przerzutek) do uniwersalne środki do mycia roweru. Ważną cechą specjalnych środków do czyszczenia napędu roweru jest nie wysuszanie powierzchni metalu. Finish Line podobnie jak firmy produkujące łańcuchy rowerowe odradzają używanie benzyny do czyszczenia roweru, która osusza i utrudnia oliwienie ogniw łańcucha roweru.

Porównanie środków czyszczących do roweru Finish Line
Path: > > > > Odtłuszczacz Finish Line Citrus 355ml aerozol

Inne produkty