Finish Line Showroom 325ml aerozol

28,90 zł
Brutto

Finish Line Showroom to środek do polerowania i czyszczeniach powierzchni lakierowanych, pokrytych chromem, wykonanych z karbonu, aluminium, tytanu lub stali nierdzewnej. Ponadto zapobiega przyleganiu brudu, kurzu i wody.

Finish Line oleje i smary do roweru
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady i cennik dostaw

 

Bezpieczne zwroty

Środek Finish Line Showroom ™ poleruje i chroni pozostawiając powierzchnię Teflon-u® która zapewnia ochronę i maksymalny połysk. Showroom odpycha wodę i zapobiega gromadzeniu się brudu. Rower i elementy pozostaną czyste przez dłuższy czas. Finish Line Showroom jest bezpieczny do stosowania na jasnych powierzchniach włókna węglowego, aluminium, tytanu, stali, chromu i stali nierdzewnej.

Finish Line Showroom nadaje powierzchniom połysk i właściwości które będą chronić przed szkodliwym oddziaływaniem wody, promieni UV, brudu i kurzu. Preparat wystarczy nanieść, a po 10 sekundach wytrzeć szmatką. Dla lepszego połysku można wypolerować. Ciesz się połyskiem.

Jaki środek czyszczący do roweru wybrać?

W zależności od przeznaczenie Finish Line proponuje różnego rodzaju środki czyszczące. Od środków przeznaczonych do czyszczenia napędu roweru ( łańcuch, kaseta, zębatki przerzutek) do uniwersalne środki do mycia roweru. Ważną cechą specjalnych środków do czyszczenia napędu roweru jest nie wysuszanie powierzchni metalu. Finish Line podobnie jak firmy produkujące łańcuchy rowerowe odradzają używanie benzyny do czyszczenia roweru, która osusza i utrudnia oliwienie ogniw łańcucha roweru.

Porównanie środków czyszczących do roweru Finish Line
036121710443

Zobacz także