Finish Line Showroom 325ml aerozol Powiększ

Finish Line Showroom 325ml aerozol

Finish Line
036121710443

Finish Line Showroom to środek do polerowania i czyszczeniach powierzchni lakierowanych, pokrytych chromem, wykonanych z karbonu, aluminium, tytanu lub stali nierdzewnej. Ponadto zapobiega przyleganiu brudu, kurzu i wody.

Finish Line oleje i smary do roweru

Więcej

dostępny

28,90 zł

Płatności

Więcej informacji

Środek Finish Line Showroom ™ poleruje i chroni pozostawiając powierzchnię Teflon-u® która zapewnia ochronę i maksymalny połysk. Showroom odpycha wodę i zapobiega gromadzeniu się brudu. Rower i elementy pozostaną czyste przez dłuższy czas. Finish Line Showroom jest bezpieczny do stosowania na jasnych powierzchniach włókna węglowego, aluminium, tytanu, stali, chromu i stali nierdzewnej.

Finish Line Showroom nadaje powierzchniom połysk i właściwości które będą chronić przed szkodliwym oddziaływaniem wody, promieni UV, brudu i kurzu. Preparat wystarczy nanieść, a po 10 sekundach wytrzeć szmatką. Dla lepszego połysku można wypolerować. Ciesz się połyskiem.

Jaki środek czyszczący do roweru wybrać?

W zależności od przeznaczenie Finish Line proponuje różnego rodzaju środki czyszczące. Od środków przeznaczonych do czyszczenia napędu roweru ( łańcuch, kaseta, zębatki przerzutek) do uniwersalne środki do mycia roweru. Ważną cechą specjalnych środków do czyszczenia napędu roweru jest nie wysuszanie powierzchni metalu. Finish Line podobnie jak firmy produkujące łańcuchy rowerowe odradzają używanie benzyny do czyszczenia roweru, która osusza i utrudnia oliwienie ogniw łańcucha roweru.

Porównanie środków czyszczących do roweru Finish Line
Path: > > > > Finish Line Showroom 325ml aerozol

Inne produkty