Błotnik tylny SKS S-Guard czarny Powiększ

Błotnik tylny SKS S-Guard czarny

SKS
4002556738136

Bardzo wytrzymały i elastyczny błotnik tylny SKS S-Guard jest dostępny w czarnym kolorze. S-Guard wyróżnia się designem i lekkością.

Więcej

dostępny

31,90 zł

Płatności

Więcej informacji

 

Pompka SKS Airchamp Pro

Trwały tylny błotnik S-Guard jest modelem znanego producenta SKS, który cieszy się na rynku zasłużoną renomą. Produkt został wykonany z tworzywa sztucznego wysokiej jakości, które łączy w sobie elastyczność z mocną konstrukcją. Wykonany w kolorze czarnym przyciąga wzrok również pięknym stylem. Będzie idealnym wyborem dla osób wybierających trasy na łatwiejszych szlakach.

 

Specyfikacja

 

 

Waga

24g

Długość

290 mm

Kolor

Czarny

Materiał

Tworzywo sztuczne

Kraj produkcji

Niemcy

 

Zaskakująca lekkość

Błotnik tylny SKS S-Guard czarny

 

Dzięki temu, że błotnik jest lekki stanowi ciekawą alternatywę dla ciężkich modeli. Pomimo niedużej wagi doskonale sprawdza się w swojej roli i zapewnia bardzo dobrą ochronę przed zabrudzeniami – nie tylko przed błotem.

 

Pewność szybkiego montażu

Błotnik tylny SKS S-Guard czarny

Błotnik SKS S-Guard nie jest kłopotliwy w montażu – należy go przymocować bezpośrednio na stelażu siodełka. Produkt został wyprofilowany w taki sposób, aby jak najlepiej zabezpieczał nasze plecy i siedzenie przed błotem. W praktyce bardzo dobrze spełnia swoje zadanie nawet podczas jazdy po wilgotnym i nierównym terenie. Dodatkowym atutem jest stylowy wygląd oraz uniwersalny, czarny kolor.         

 

Specyfikacja

Waga0,024
Path: > > > Błotnik tylny SKS S-Guard czarny

Inne produkty