Rowerek biegowy Puky Pukylino

Puky

Rowerek biegowy Puky Pukylino przeznaczony jest dla dzieci, które potrafią już chodzić i skończyły pierwszy rok życia. Pojazd sprawdzi się w domu oraz na spacerze. Wyposażony jest w bardzo cicho pracujące kółka, dlatego jego użytkowanie jest przyjemnością dla dziecka i rodzica.

Oznaczenia PukyOznaczenia Puky

Więcej

189,00 zł

Płatności

Więcej informacji

Logo firmy Puky

Wszystkie pojazdy Puky zaprojektowane zostały tak, aby dziecko, które potrafi już siadać i chodzić, mogło intuicyjnie na nich jeździć oraz rozwijać dalej swoje umiejętności motoryczne. Proste ruchy, takie jak silne odpychanie się od ziemi, sprawiają dużą radość. Jedynie poprzez ruch podstawowe zmysły Twojego dziecka mogą się rozwinąć.


Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko rozwijało swoją motorykę to rowerek biegowego Puky Pukylino jest dobrym wyborem! Jego konstrukcja nauczy je podstaw kierowania rowerem i poruszania nogami, potrzebnego do wprawienia go w ruch. Ergonomicznie ukształtowane siodełko rowerka biegowego Puky Pukylino jest wygodne i pomaga dziecku zachować zdrową pozycję. Rowerek waży 2,7 kg, dlatego jest lekki i bezpieczny oraz łatwy w użytkowaniu dla dziecka. Wyposażono go w specjalne uchwyty, zabezpieczające końce kierownicy. Rama pokryta jest wysoce odporną powłoką z lakieru proszkowego, znacząco zwiększającego jej żywotność. Rowerek biegowy Pukylino posiada ciche koła, dzięki czemu korzystanie z niego nie jest męczące dla dziecka i rodzica. Z rowerka biegowego Pukylino korzystać można na płaskiej powierzchni, wolnej od przeszkód i w pomieszczeniach zamkniętych.

Specyfikacja:

  • Wiek: 1+
  • Wzrost: od 75 cm
  • Waga produktu: 2,7 kg

Przemyślana budowa rowerka biegowego Puky Pukylino.

Nie musisz uczyć swojego dziecka jak jeździć na rowerku biegowym Puky Pukylino. Jeśli Twoje dziecko umie już chodzić to doskonale poradzi sobie z tym pojazdem. Dzieci intuicyjnie odpychają się od ziemi, jest to prosty ruch, który staje się częścią złożonego procesu sprawiającego dużo frajdy Twojemu maluchowi!


Rozwój motoryczny na pierwszym miejscu!

Bardzo ważne, aby pierwszy rowerek Twojego dziecka pomagał mu rozwijać się motoryczne. To bardzo dobry początek do dalszego zdobywania wiedzy! Korzystanie z rowerka biegowego Puky Pukylino poprawia koordynację ruchową Twojego dziecka i uczy je podstaw takich jak kierowanie rowerem.


Podwójna przyjemność!

Materiały wykorzystane do rowerka biegowego Puky Pukylino są wysokiej jakości. Nie musisz się martwić, że będzie hałasował. Kółka w rowerku pracują bardzo cicho, dlatego korzystanie z niego to przyjemność dla malucha oraz rodzica! Dodatkowo waży tylko 2,7 kg.

Części zamienne

Rowerki Puky cechują się bardzo wysoką jakością komponentów. Jeśli rowerek zostanie uszkodzony firma Puky oferuje możliwość zamówienia każdej z części zamiennych. Do zamówienia potrzebny jest numer części. Zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem rowerowym w celu zamówienia części.

Sprawdź, który rowerek będzie najlepszy dla Twojego dziecka!

Tabela rowerów i jeździków Puky

Model faz rozwoju dziecka według PUKY

Faza 1

Dzieci w tym wieku chcą być aktywne i się rozwijać. Proste ruchy, takie jak odpychanie się od ziemi, prowadzą do opanowywania i rozwijania bardziej zaawansowanych ruchów podczas zabawy.

Faza 2

Bawiąc się odkrywaj świat z rodzicami i innymi dziećmi i rozwijaj mózg podczas dobrej zabawy. Dziecko porusza się, ćwicząc koordynację rąk i nóg lub poczucie równowagi.

Faza 3

Dzieci robią się coraz bardziej kreatywne i odgrywają różne podczas zabawy z rówieśnikami. Rozwijają swoje fizyczne zdolności, odkrywając świat z większą niezależnością i pewnością siebie.

Faza 4

Dlaczego? Jak? Po co? Dzieci odkrywają świat, myśląc analitycznie i ucząc się rozwiązywać problemy. Ponieważ opanowały już wszystkie ważnych ruchy, są bardziej niezależne i mogą poruszać się swobodnie na rowerze.

Path: > > > Rowerek biegowy Puky Pukylino

Inne produkty

Pobierz

Instrukcja obsługi My First Puky

Instrukcja obsługi do rowerków Pukylino oraz Wusch

Pobierz (1M)

Części zamienne rowerek Pukylino

Części zamienne do rowerków biegowych Pukylino dla każdego koloru.

Pobierz (112.04k)