Strona wykorzystuje technologię plików cookies. Zaakceptuj politykę prywatności , by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

Zgadzam się
alltheway.pl

Lista produktów marki Hickies

Firma Hickies jest producentem elastycznych sznurówek, będących genialną w swej prostocie alternatywą dla tradycyjnych sznurowadeł.

Raz założonych sznurówek Hickies nie trzeba wiązać czy dopasowywać, aby trzymały but na nodze. Różne sposoby zapinania pozwalają nosić but luźniej lub ściślej. Poza zwykłą wygodą, produkt ten jest idealnym rozwiązaniem na rower oraz dla miłośników joggingu. Nie trzeba się już nigdy martwić o wkręcenie sznurówki w pedały lub o potknięciu się o nią podczas biegu.

There are 2 products.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Elastyczne sznurówki Hickies 2.0

Elastyczne sznurówki Hickies 2.0 to nowy system wiązania butów, który łatwo dostosujesz do swojej stopy. Wystarczy raz założyć je na buty, by już zawsze szybko i wygodnie je zakładać oraz aby już zawsze były doskonale dopasowane.

Cena 34,50 zł
  • Out of stock

Elastyczne sznurówki Hickies Kids

HICKIES Kids to krótsza wersja HICKIES 2.0 stworzona z myślą o lepszym dopasowaniu do dziecięcych butów. Zabawny zaokrąglony kształt powoduje, że zapinanie ich jest prostsze dla mniejszych dłoni.

Cena 30,00 zł
  • Out of stock

Koszyk

Back to shop

Cart is empty.

Account

Account

Nie masz konta?
Create an Account