Błotniki SKS Hightrek 26" - zestaw Powiększ

Błotniki SKS Hightrek 26" - zestaw

SKS
4002556170431

Wysokiej klasy błotniki SKS HIGHTREK 26" pasują do rowerów miejskich i górskich. Świetnie zabezpieczają rower przed zanieczyszczeniem.

Więcej

dostępny

29,90 zł

Płatności

Więcej informacji

SKS logo

Zestaw nowoczesnych błotników rowerowych SKS HIGHTREK o dużym stopniu wytrzymałości. Świetna propozycja do roweru miejskiego lub górskiego z miejskim wykorzystaniem .Popularna marka SKS oferuje zestaw błotników rowerowych HIGHTREK pasujących do ram o średnicy rury od 28 do 35 mm

 

Specyfikacja

Waga

195g

materiał

tworzywo sztuczne

mocowanie

uchwyt do ramy o śr. rury 28-35mm

do kół

26”

kolor

czarny

 

 

Solidność wykonania

Ich atutem jest solidne wykończenie, które zapewnia im optymalną wytrzymałość. Są to warianty wtykowe, niekłopotliwe w montażu. Dzięki uniwersalnemu mocowaniu nawet początkujący kolarze nie będą mieć problemu ze stabilnym przymocowaniem błotników.

 

Niezwykle lekki

Błotniki rowerowe SKS HIGHTREK łączą w sobie wytrzymałą konstrukcję z lekką wagą. Nie stanowią dodatkowego obciążenia i jednocześnie świetnie zabezpieczają jednoślad przed błotem. Zestaw jest dedykowany rowerom miejskim oraz wybranym rowerom górskim. Błotniki skutecznie chronią przed błotem i wodą nawet w bardziej problematycznym terenie.

 

 

Specyfikacja

Waga195g
Path: > > > Błotniki SKS Hightrek 26" - zestaw

Inne produkty