Błotnik SKS Dashblade - tył Powiększ

Błotnik SKS Dashblade tył

SKS
4002556432454

Błotnik tylny SKS Dashblade - niezwykle łatwy w instalacji i wygodny w użytkowaniu, bardzo dobrze chroni rowerzystów MTB nawet w bardzo mokrym terenie. Jest to błotnik niepełny (nie okalający całego koła)- chroni jedynie przed głównym strumieniem wody. 

Więcej

Produkt niedostępny. Napisz do nas jeśli czekasz by go kupić: info@alltheway.pl

42,90 zł

Płatności

Więcej informacji

logo SKS

Błotnik tylny SKS Dashblade posiada specyficzny kształt, czarną barwę i pomarańczowe wstawki, design charakterystyczny dla marki SKS, nadający błotnikowi crossowy wygląd. Błotnik zawiera mocowanie quick-release, dzięki czemu pasuje do każdej sztycy i prawie każdej ramy rowerowej. Możliwość regulacji kąta nachylenia pozwala na doskonałą ochronę przed zachlapaniem. Jest solidnie wykończony i wyprodukowany w Niemczech! 

Jest to błotnik niepełny (nie okalający całego koła)- chroni jedynie przed głównym strumieniem wody. 

błotnik MTB5 lat gwarancji SKS

Cechy:

  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • Mocowanie: zacisk taśmowy, max. średnica sztycy 35 mm
  • Rozmiar koła: 26-29" cali
  • Waga: 178g

Prosty montaż błotnika

Błotnik zamontujemy bez użycia narzędzi. Prosta regulacja zacisku na sztycy siodełka daje możliwość szbkiego mntażu i zdjęcia błotnika.

jak zamontować błotnik SKS Dashblade

Błotnik Dashblade na rowerze

Błotnik świetnie prezentuje się na rowerze. Jak pokazano na zdjęciu, chroni przed ochlapaniem pledów rowerzysty. Świetnie pasuje do błotnika przedniego SKS DASHBOARD.

błotnik na rowerze

FIRMA SKS:

Została założona w 1921 roku przez Karla Scheffer-Klute w Niemczech. To jedna z największych na świecie i najbardziej prestiżowych producentów pompek, błotników i narzędzi rowerowych. SKS to także pomysł, projekt i konstrukcja w oparciu o wiedzę praktyczną zdobywaną przez lata.

Specyfikacja

Waga178g
Path: > > > Błotnik SKS Dashblade tył

Inne produkty