Błotnik SKS X-Tra-Dry - tył

SKS
4002556185251

Błotnik tylny SKS X-Tra-Dry - niezwykle łatwy w instalacji i wygodny w użytkowaniu. Bardzo dobrze chroni rowerzystów MTB nawet w bardzo mokrym terenie. To jeden z najlepiej sprzedających się błotników na rynku! Jest to błotnik niepełny (nie okalający całego koła)- chroni jedynie przed głównym strumieniem wody. 

Więcej

dostępny

39,90 zł

Płatności

Więcej informacji

Błotnik rowerowy, który jest niezwykle łatwy w instalacji i wygodny w użytkowaniu. Jego specyficzny kształt, czarna lub biała barwa, pomarańczowe wstawki, które są charakterystyczne dla marki SKS, nadają błotnikowi crossowy wygląd. Błotnik jest solidnie wykończony, wyprodukowany w Niemczech.

Zastosowano tu wysokiej jakości tworzywo które sprawia że błotnik jest elastyczny, niezwykle lekki i odporny na wszelkie uderzenia!

Mocowanie "powerstrap" jest łatwe w użyciu i pozwala zamontować na każdą średnicę wspornika siodła. 

Jest to błotnik niepełny (nie okalający całego koła)- chroni jedynie przed głównym strumieniem wody. 

CECHY:

  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • Zacisk taśmowy, 1 przegub dla optymalnego dopasowania
  • Waga: 140 g
  • Długość: 390 mm
  • Rozmiar koła: 26 "
  • Szybki i montaż w każdych warunkach

FIRMA SKS:

Została założona w 1921 roku przez Karla Scheffer-Klute w Niemczech. To jedna z największych na świecie i najbardziej prestiżowych producentów pompek, błotników i narzędzi rowerowych. SKS to także pomysł, projekt i konstrukcja w oparciu o wiedzę praktyczną zdobywaną przez lata.

Specyfikacja

Waga 140g
Path: > > > Błotnik SKS X-Tra-Dry - tył

Inne produkty