Błotnik SKS Shockboard przód

44,90 zł
Brutto

Błotnik przedni SKS Shockboard - niezwykle łatwy w instalacji i wygodny w użytkowaniu, bardzo dobrze chroni rowerzystów MTB nawet w bardzo mokrym terenie. To szybki montaż w każdych warunkach! Jest to błotnik niepełny (nie okalający całego koła)- chroni jedynie przed głównym strumieniem wody. 

Kolor
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady i cennik dostaw

 

Bezpieczne zwroty

logo SKS

Błotnik przedni SKS Shockboard posiada specyficzny kształt, czarną barwę i pomarańczowe wstawki, design charakterystyczny dla marki SKS, nadający błotnikowi crossowy wygląd. Przystosowany do niemal wszystkich widelców amortyzowanych. Jest solidnie wykończony i wyprodukowany w Niemczech. Jego dodatwową zaletą jest niska waga. Jest to błotnik niepełny (nie okalający całego koła)- chroni jedynie przed głównym strumieniem wody. 

błotnik na wszystkie drogibłotnik MTB5 lat gwarancji SKS

Cechy:

  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • Mocowanie: adapter „quick-release” z elementem rozporowym do trzonu widelca
  • Jeden z najlepiej sprzedawanych błotników na rynku
  • Waga: 110g
  • Długość: 57cm

Prosty w montażu

Błotnik wyposażono w 5 różnej średnicy korów rozporowych do montażu błotnika pod widelcem roweru. Po zamontowaniu uchwytu wsuwamy błotnik lub wysuwamy demontując.

Błotnik SHOCKBOARD SKS na rowerze

FIRMA SKS:

Została założona w 1921 roku przez Karla Scheffer-Klute w Niemczech. To jedna z największych na świecie i najbardziej prestiżowych producentów pompek, błotników i narzędzi rowerowych. SKS to także pomysł, projekt i konstrukcja w oparciu o wiedzę praktyczną zdobywaną przez lata.

4002556186456

Opis

Waga
110g

Specyficzne kody

ean13
4002556186456