Błotnik Zefal Deflector Lite XL przód

Zefal
3420582553010

Zefal Deflector Lite XL został stworzony specjalnie do dużych kół. Stworzony dla rowerzystów poszukujących lekkiego i dyskretnego błotnika. Waga to tylko 48 g. Stabilnie trzyma się roweru, możliwość montażu jako przedni lub tylny błotnik także do rowerów Fat Bike. Są to błotniki niepełne (nie okalające całego koła)- chronią jedynie przed głównym strumieniem wody.

Więcej

dostępny

29,00 zł

Płatności

Więcej informacji

Zefal

Błotnik Zefal Deflector Lite XL to świetna ochrona dla rowerzystów, którzy szukają prostych rozwiązań. Lekki błotnik do montażu zarówno na przednie koło roweru. Idealny na duże i szerokie koła. Sprawdzi się nawet na kołach fat bike. Jest to krótki błotnik, który zabezpiecza najistotniejszą część opony. Szeroki błotnik chroni nie tylko rowerzystę ale też rower przed silnymi zabrudzeniami. Niezwykle lekka waga i prosty montaż. Są to błotniki niepełne (nie okalające całego koła)- chronią jedynie przed głównym strumieniem wody.

Cechy

  • Materiał: polipropylen
  • Waga 48g 
  • Wymiary : 286 x 300 mm
  • Średnica koła 26'', 27.5'' i 29'', Fat Bike
  • Montaż: 7 zaczepów ( trytki ) z redukcją połączeń

Deflector lite - niezwykle lekki błotnikuniwersalny montaż błotnika Deflector Lite XL

Montaż błotnika Deflector Lite XL

Prosty montaż na przednie koło roweru. Chwytamy za pomocą dołączonych trytek zaciskowych. Można zamontować na łuku widelca przy amortyzatorze przednim.

Deflector Lite XL rozstaw widelca a montaż

Deflector Lite XL instrukcja montażu

Deflector Lite XL instrukcja montażu

Specyfikacja

Waga 125 g
Szerokość 47-55 mm
Path: > > > Błotnik Zefal Deflector Lite XL przód

Inne produkty