Zapięcie na koło AXA Defender Retractable

AXA
4032191877754

Zapięcie rowerowe AXA Solid posiada otwór o szerokości 51 mm. Powstało z myślą o rowerach wyposażonych w błotniki. Wersja "Retractable" - z mozliwością wyjęcia kluczyka, gdy blokada jest otwarta.

skala bezpieczenstwa 12/15

Więcej

104,90 zł

Płatności

Więcej informacji

axa logo

Zapięcie jest wyjątkowo wytrzymałe. Zarówno blokada, jak i cylinder zamka wykonane są z hartowanej stali. Przed próbami rozwiercenia zamek chroni specjalna płytka. Zapięcie rowerowe AXA Solid jest łatwe w użytkowaniu. Zaprojektowano je tak, by miało płaski kształt i niską wagę. Zamontowane na rowerze nie ma żadnego wpływu na wygodę jazdy.

Jeśli zgubicie kluczyk lub pragniecie posiadać dwa, AXA posiada specjalny dedykowany temu serwis online. Działa on na całym świecie. Swój kluczyk otrzymacie szybko i bez problemu. Zapięcie rowerowe AXA Solid jest bardzo uniwersalne. Jeśli pozwala na to model roweru, można zamocować je za pomocą śrub. Elastyczne zapięcie umożliwia montaż na ramach o nietypowym kształcie.

Zapięcie rowerowe AXA Solid posiada certyfikaty bezpieczeństwa ART2 i Sold Security Silver. Jest zabezpieczone przed samoczynnym zamknięciem w czasie jazdy.

Jest to wersja "Retractable" - z mozliwością wyjęcia kluczyka, gdy blokada jest otwarta.  

Specyfikacja:

  • Poziom bezpieczeństwa: 12/15
  • Materiał: hartowana stal
  • Szerokość otworu: 51 mm
  • Dwa rodzaje mocowania
  • W zestawie znajdują się 2 klucze
  • Waga: 740 g

Bezpieczeństwo

Wykorzystanie dobrej jakości stali zapewnia odporność na cięcie i próby rozerwania zapięcia. Dodatkowo możesz doczepić do niego wiele modeli kabli i łańcuchów. Posiada płytkę chroniąca zamek przez próbą przewiercenia. Zapięcie ma certyfikat bezpieczeństwa ART2 i Sold Security Silver. Twój rower będzie bezpieczny! 

  

Wygoda

Jeśli macie dość dużych i ciężkich zabezpieczeń, to zapięcie jest właśnie dla Was. Ergonomiczny kształt i mała waga pozwalają łatwo zabrać je ze sobą. Dodatkowo możecie dobrać do niego łańcuch lub kabel, który również odpowiadać będzie Waszym wymaganiom.

Masz dosyć swojej blokady?

Ciężko Wam dopasować blokadę do Waszego roweru? Szukacie uniwersalnego zapięcia, pasującego do więcej niż jednego roweru? Blokadę można stosować do różnych kół! Duża średnica zapięcia pozwala na montaż także na kołach z błotnikiem.

Pomoc przy zgubieniu klucza.

Jeśli zgubisz kluczyk nie musisz się martwić. Wystarczy wejść na stronę internetową producenta. Możesz zamówić zapasowy kluczyk! 

Specyfikacja

ZapięcieKluczyk
Bezpieczeństwo ( w skali 10 stopniowej)7 poziom
Sold SecureSilver
Path: > > > Zapięcie na koło AXA Defender Retractable

Inne produkty