Zapięcie na koło AXA Victory

AXA
8713249232607

Zapięcie rowerowe AXA Victory to blokada koła posiadająca opcję zamocowania kabla lub łańcucha, którym bezpiecznie przypniecie rower do różnego rodzaju obiektów.

Skala bezpieczeństwa 14/15

Więcej

119,90 zł

Płatności

Więcej informacji

logo AXA

Rama zapięcia rowerowego na koło AXA Victory jest zespawana w jeden element. Czyni to ją wyjątkowo mocną. Złamanie blokady jest niemal niemożliwe, dzięki wytrzymałemu bezszwowemu połączeniu.

Zapięcie rowerowe AXA Victory ma dużą średnicę. Pasuje również na koła z błotnikiem. Możliwość zamocowania do niego łańcucha lub kabla pozwala zablokować koło lub bezpiecznie przypiąć rower do stojaka.

Zapięcie posiada nowoczesną ergonomiczną konstrukcję. Jest niewielkie i lekkie, dlatego łatwo zabrać je ze sobą, wybierając się na przejażdżkę. Cylinder zamka zabezpieczony jest dodatkowo płytką uniemożliwiającą przewiercenie go. Zapięcie na koło AXA Victory posiada certyfikat bezpieczeństwa ART2.

Specyfikacja:

  • Poziom bezpieczeństwa: 14/15
  • Materiał: hartowana stal
  • Możliwość dopięcia łańcucha/kabla
  • Możliwość mocowania na kole z błotnikiem
  • Waga: 660 g

Bezpieczeństwo

Wykorzystanie dobrej jakości stali zapewnia odporność na cięcie i próby rozerwania zapięcia. Dodatkowo możesz doczepić do niego wiele modeli kabli i łańcuchów. Posiada płytkę chroniąca zamek przez próbą przewiercenia. Zapięcie ma certyfikat bezpieczeństwa ART2. Twój rower będzie bezpieczny! 

 ART

Wygoda

Jeśli macie dość dużych i ciężkich zabezpieczeń, to zapięcie jest właśnie dla Was. Ergonomiczny kształt i mała waga pozwalają łatwo zabrać je ze sobą. Dodatkowo możecie dobrać do niego łańcuch lub kabel, który również odpowiadać będzie Waszym wymaganiom.

Przypięcie roweru Axa Vittoria

Masz dosyć swojej blokady?

Ciężko Wam dopasować blokadę do Waszego roweru? Szukacie uniwersalnego zapięcia, pasującego do więcej niż jednego roweru? Blokadę można stosować do różnych kół! Duża średnica zapięcia pozwala na montaż także na kołach z błotnikiem.

Axa Vittoria blokada roweru

Pomoc przy zgubieniu klucza.

Jeśli zgubisz kluczyk nie musisz się martwić. Wystarczy wejść na stronę internetową producenta. Możesz zamówić zapasowy kluczyk! 

Specyfikacja

ZapięcieKluczyk
Bezpieczeństwo ( w skali 10 stopniowej)9 poziom
Path: > > > Zapięcie na koło AXA Victory

Inne produkty