Blokada tarczy Kryptonite New York Disc Lock Powiększ

Blokada tarczy Kryptonite New York Disc Lock

Kryptonite
720018998457

New York Disc Lock to blokada tarczy hamulcowej produkcji Kryptonite wykonana z utwardzanej stali, co wspomaga jej wytrzymałość i zapewnia długoterminowe użytkowanie. Zastosowanie licznych rozwiązań mających na celu zabezpieczenie mechanizmu, w tym na przykład odpornej nylonowej powłoki, pozwala chronić blokadę w maksymalnym stopniu i unikać różnego rodzaju uszkodzeń. 

ATPO logo

Więcej

Produkt niedostępny. Napisz do nas jeśli czekasz by go kupić: info@alltheway.pl

309,00 zł

Darmowa dostawa!

Płatności

Więcej informacji

Jeśli właśnie rozważasz kupno wytrzymałej blokady tarczy hamulcowej dla twojego motocykla, wiedz, że trafiłeś w odpowiednie miejsce. Kryptonite New York Disc Lock jest wysokiej jakości zapięcie, które osiąga 9/10 w skali bezpieczeństwa. Kłódka z pałąkiem wykonanym z utwardzanej stali stanowi świetne rozwiązanie dla osób, które cenią wytrzymały sprzęt. Ogniwa o owalnym kształcie przeciwdziałają próbom podważania, a odporna nylonowa osłona z zapięciem uniemożliwia przesuwanie. W zestawie dołączone są: 3 klucze, w tym jeden ze świecącą diodą, pokrowiec oraz linka, która przypomina kierowcy o zdjęciu blokady przed startem. Gwarancją maksymalnego zminimalizowania kradzieży motocykla czy skutera przy użyciu New York Disc Lock jest poprzeczka zamka chroniona dodatkowym stalowym płaszczem.

Cechy:

 • wymiary wewnętrzne pałąka 56mm x 58mm
 • zamek krążkowy z dwoma ryglami
 • pałąk o średncy 15 mm
 • powłoka winylowa
 • owalny kształt ogniw
 • zasuwana osłona chroniąca
 • poprzeczka zamka chroniona dodatkowym stalowym płaszczem
 • nylonowa osłona z zapięciem
 • skala bezpieczeństwa: 9/10
 • waga 1.02 kg

Key Safe Program - możliwość odzyskania zgubionego klucza!

To zapięcie jest objęte programem dzięki któremu rejestrując na stronie www.kryptonitelock.com numer seryjny używanego klucza lub zachowując go w innym bezpiecznym miejscu możemy odzyskać klucz. W przypadku zagubienia lub uszkodzenia klucza można uzyskać zapasowy kontaktując się z producentem. 2 klucze wysyłane są bezpłatnie, kolejne za dodatkową opłatą.

ATPO ochrona antykradzieżowa Kryptonite

Anti-Theft Protection Offer (ATPO) - to ochrona antykradzieżowa od Kryptonite. W przypadku sforsowania przez złodzieja blokady Kryptonite, firma Kryptonite wypłaci nam odszkodowanie za skradziony rower. Wysokość odszkodowania zależna jest od klasy (stopnia bezpieczeństwa) zapięcia, którego użyliśmy.

Jest to usługa opcjonalna i żeby z niej skorzystać musimy się zarejestrować. Ochrona antykradzieżowa nie jest typowym ubezpieczeniem rowerowym - nie podlega pod żadną firmę ubezpieczeniową. Ofertą Anti-Theft Offer zarządza bezpośrednio Kryptonite. W celu skorzystania z usługi ATPO, należy w ciągu 30 dni od zakupu zapięcia Kryptonite zarejestrować się na stronie kryptonitelock.com. Następnie wypełnić dane w formularzu:

 • informacje o blokadzie (wraz z załączoną kopią paragonu/faktury)

 • numer klucza

 • informacje o pojeździe:

  • koszt zakupu (wraz z potwierdzeniem paragon/ faktura- ewentualnie aktualna wycena przerobionego lub używanego roweru wykonana przez dealera rowerów),

  • numer seryjny ramy roweru

  • zdjęcie roweru

 • informacja o ubezpieczeniu roweru (tylko w przypadku kiedy pojazd jest ubezpieczony)

 • Twoje dane kontaktowe

ATPO Kryptonite logo

Pojazd z napędem elektrycznym:  €1,250

Kwoty wypłacane przez Kryptonite za skradziony pojazd z napędem elektrycznym, w ramach ochrony antykradzieżowej ATPO, w przypadku sforsowania przez złodziejablokady tarczy Kryptonite New York Disck Lock. ATPO nie przewiduje w przypadku tego zapięcia odszkodowania za skradziony rower.

Więcej informacji o ATPO Kryptonite pod poniższym linkiem:

https://alltheway.pl/content/30-kryptonite-ochrona-antykradziezowa-atpo

Ograniczona dożywotnia gwarancja Kryptonite

Producent Kryptonite wszystkim Klientom, którzy zakupili zapięcia w roku 2018 udziela ograniczonej, dożywotniej gwarancji. Gwarancja przysługuje pierwszemu właścicielowi zapięcia. Klient po zakupie zapięcia w ciągu miesiąca (30 dni od zakupu) musi zarejestrować zakupiony produkt na stronie: https://velo.pl/kryptonite-ograniczona-dozywotnia-gwarancja . W formularzu należy wypełnić następujące dane: imię, nazwisko, kod zapięcia oraz załączyć skan dowodu zakupu (paragon, faktura). Rejestracja jest obowiązkowa w przypadku chęci otrzymania dożywotniej gwarancji na zapięcie. Przed wypełnieniem formularza prosimy o zapoznanie się z regulaminem usługi.

Dożywotnia gwarancja Kryptonite

Specyfikacja

Zapięcie Kluczyk
Bezpieczeństwo ( w skali 10 stopniowej) 9 poziom
Waga 1.02 kg
Szerokość 56 cm
Wielkość 58 cm
Path: > > > Blokada tarczy Kryptonite New York Disc Lock

Inne produkty