• -50,00 zł

Blokada tarczy Kryptonite Evolution Series 4

249,00 zł
199,00 zł Zniżka 50,00 zł
Brutto

Kryptonite Evolution Series 4 to bardzo wytrzymała blokada tarcy hamulcowej. Osiąga wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki czemu minimalizuje ryzyko kradzieży. To nowoczesny sprzęt, który dzięki zastosowaniu najnowszej technologii znakomicie spełnia swoją funkcję. Kwota wypłacana w ramach ATPO: €900.

logo ATPO

Kolor
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady i cennik dostaw

 

Bezpieczne zwroty

logo kryptonite

Blokada tarczy hamulcowej Kryptonite Evolution Series 4 to kompaktowy sprzęt przeznaczony do zabezpieczania motocykli. Zestaw składa się z kłódki z pałąkiem o średnicy 14 mm wykonanej z utwardzanej stali oraz linki, mającej na celu przypomnienie kierowcy o zdjęciu zapięcia z tarczy przed startem. Dołączone są także trzy klucze. Zastosowanie w blokadzie zasuwanej osłony pozwala chronić mechanizm zamka przed zniszczeniem i zabrudzeniem. O niezwykłej wytrzymałości blokady motoru Evolution Series 4 świadczy między innymi owalna poprzeczka zamka o podwyższonej odporności. Stosowanie blokady hamulca Evolution Series 4 maksymalnie minimalizuje ryzyko kradzieży motocykla czy też skutera, co potwierdza przyznanie sprzętowi na podstawie przeprowadzanych testów 8/10 w skali bezpieczeństwa.

Cechy:

  • wymiary wewnętrzne pałąka 48mm x 54mm
  • zamek krążkowy z 2 ryglami
  • pałąk o średnicy 14 mm
  • 8/10 w skali bezpieczeństwa
  • waga 0,84 kg

ATPO Ochrona antykradzieżowa Kryptonite   Anti Theft Protection Offer

Zapięcie objęte jest ofertą ATPO, zgodnie z którą w przypadku sforsowania przez złodzieja tej blokady, firma Kryptonite wypłaci odszkodowanie za skradziony rower. Wysokość odszkodowania zależna jest od klasy (stopnia bezpieczeństwa) użytego zapięcia. Jest to usługa opcjonalna i żeby z niej skorzystać trzeba się zarejestrować na stronie kryptonite.com.

Więcej o Anti Theft Protection Offer

Key Safe Program dla zapięć Kryptonite   Key Safe Program

Zapięcie to objęte jest programem, dzięki któremu rejestrując na stronie www.kryptonitelock.com numer seryjny klucza możemy go odzyskać kontaktując się z producentem. 2 klucze wysyłane są bezpłatnie, kolejne za opłatą.

dożywotnia gwarancja  Dożywotnia gwarancja

Zapięcia Kryptonite objęte są dożywotnią gwarancją producenta. Dotyczy to pierwszego właściciela zapięcia i wymaga rejestracji na stronie velo.pl. 

Gwarancja Kryptonite
720018999607

Opis

Zapięcie
Kluczyk
Bezpieczeństwo ( w skali 10 stopniowej)
8 poziom
Waga
0,84 kg
Szerokość
48 mm
Wielkość
54 mm
Kluczy
3

Specyficzne kody

ean13
720018999614

Zobacz także