Blokada tarczy Kryptonite Keeper 5-S2 Disc Lock

Kryptonite
720018000884

Kryptonite Keeper 5-S2 Disc to blokada tarczy hamulcowej wykonana z hartowanej stali o umiarkowanym poziomie bezpieczeństwa. Blokada świetnie sprawdzi się w skuterach czy motorach unieruchamiająć pojazd.

Więcej

99,00 zł

-40,00 zł

139,00 zł

Płatności

Więcej informacji

Blokada tarczy hamulcowej Keeper 5-S2 Dics Lock znakomicie spełnia swoje funckje, dzięki rzetelnemu wykonaniu ze stali najwyższej jakości. Wyposażenie blokady w podwójnie wzmacniany zamek pozwala zminimalizować ryzyko kradzieży. Ponadto wbudowana osłona chroniąca pomaga utrzymać zamek w czystości i unikać zabrudzeń. Blokada dzięki swoim rozmiarom jest bardzo komaktowa i lekka, co przyczynia się do łatwości transportu blokady. Dużym plusem Kryptonite Keeper 5-S2 Dics Lock jest wodoodporność, dzięki czemu warunki pogodowe i czynniki losowe nie mają wpływu na jakość działania. W zestawie dołączone są dwa klucze oraz linka, która ma przypominać kierowcy o konieczności zdjęcia blokady przy starcie.

Cechy:

  • trzpień o średnicy 5,5 mm
  • maksymalna grubość tarczy wynosząca 6 mm
  • maksymalna szerokość wynosząca 41,5 mm
  • wodoodporna
  • w zestawie: dwa klucze, linka-przypomniacz
  • bezpieczeństwo: 4/10
  • waga 0.56 kg

Key Safe Program - możliwość odzyskania zgubionego klucza!

To zapięcie jest objęte programem dzięki któremu rejestrując na stronie www.kryptonitelock.com numer seryjny używanego klucza lub zachowując go w innym bezpiecznym miejscu możemy odzyskać klucz. W przypadku zagubienia lub uszkodzenia klucza można uzyskać zapasowy kontaktując się z producentem. 2 klucze wysyłane są bezpłatnie, kolejne za dodatkową opłatą.

Specyfikacja

Zapięcie Kluczyk
Waga 0.56 kg
Bezpieczeństwo ( w skali 10 stopniowej) 4 poziom
Szerokość 41,5 mm
Głębokość 6 mm
Path: > > > Blokada tarczy Kryptonite Keeper 5-S2 Disc Lock

Inne produkty