Kask LAZER COMPACT

Lazer
5420078850010

Kask lazer Compact to niedrogi kask, który dopasuje się do każdej głowy, dzięki szerokiemu zakresowi regulacji (54-61cm). 

Więcej

149,00 zł

Płatności

Więcej informacji

logo lazer

Kask Lazer Compat to stylowy i prosty kask, a zarazem w bardzo atrakcyjnej cenie. Lazer udowadnia, że już za niewielkie pieniądze możemy mieć kask o wysokim stopniu bezpieczeństwie. Dodatkowo lampka LED przymocowana z tyłu, zwiększy naszą widoczność. Dzięki systemowi Turnfit Plus, dobrze dopasujemy kask do naszej głowy, co zagwarantuje nam poczucie komfortu podczas jazdy na rowerze. Kask uniwersalny, dostosowany zarówno do jazdy zarówno po mieście jaki i po leśnych ścieszkach.

Cechy:

  • System dopasowania: TS+ Turnfit plus
  • Konstrukcja: In-Mold 
  • Wentylacja: 20 otworów
  • Waga: 325g 
  • Certyfikat: CE - CPSC - AS
  • Rozmiar: Unisize (54- 61cm)

In-Mold

Technologia ta polega na trwałym połączeniu kasku z pianką wewnętrzną. Konstrukcja ta zapewnią dużą odporność na uderzenia i pozwala uniknąć pękania i rozpadu kasku.

lazer compact

 

System TS+ Turnfit Plus

Wygodny system zaciskowy regulowany pokrętłem z tyłu kasku pomaga utwierdzić bezpiecznie kask na głowie rowerzysty.

Certyfikat bezpieczeństwa

Kask został oznaczony certyfikatem CE, który jest deklaracja producenta, że produkt spełnia wszystkie wymogi i dyrektywy określone przez Unie Europejską. Został również oznaczony certyfikatem CPSC, który jest Amerykańskim odpowiednikiem CE.

FIRMA LAZER

Belgijska firma Lazer, powstała w 1919 roku i jest jednocześnie najstarszą marką sportowych kasków na świecie! Dla firmy Lazer kaski są nie tylko obowiązkowym nakryciem głowy. Przede wszystkim chronią Twoją głowę, ale również świetnie wyglądają, są wygodne do noszenia. Kaski wykonane z najlepszych materiałów. Każdy kask firmy Lazer jest dokładnie testowany, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo. Jakość Twojego kasku zwiększa twoje bezpieczeństwo.

Specyfikacja

RozmiarM/L (54-61 cm)
Waga325g
Path: > Kask LAZER COMPACT

Inne produkty