Pewag Panzer VKK 12mm

Pewag

Zabezpieczenie Pewag Panzer VKK 12mm nie daje szans złodziejom. Łańcuch Pewag i kłódka VIRO to gwarancja bezpieczeństwa i spokoju.

Więcej

445,00 zł

Darmowa dostawa!

Płatności

Więcej informacji

logo pewag

Zabezpieczanie łańcuchowe Pewag Panzer VKK 12mm to jeden z najbardziej skutecznych produktów chroniących pojazd przed kradzieżą. Ze względu na masywną konstrukcję przeznaczony jest ono głównie dla motocyklistów oraz osób pragnących zabezpieczyć drogi rower przed kradzieżą z garażu czy piwnicy. Konstrukcja została zaprojektowana przez specjalistów, a także dopracowano ją pod każdym względem.

Typ

Zabezpieczenie łańcuchowe

Rodzaj zapięcia

Kłódka VIRO Euromonolith z kluczem

Rodzaj łańcucha

Kwadratowy o grubości 12 mm.

Utwardzenie rdzenia łańcucha

450 HV

Utwardzenie powierzchniowe łańcucha

750 HV

Długość

100, 120, 130, 150, 170 cm

Kolor

Srebrny/czarny

Wysokowytrzymały łańcuch Pewag

Pewag Panzer VKK 12mm


Zabezpieczenie Pewag Panzer VKK 12mm jest niezwykle skuteczne, gdyż zastosowano w nim legendarny łańcuch krótkoogniwowy marki Pewag. Wykonany został on z prętów o przekroju kwadratowym, których grubość wynosi aż 12 milimetrów. Rdzeń łańcuch zahartowano do twardości 450 HV, a jego powierzchnię do aż 750 HV. Czyni go to praktycznie niewrażliwym na wszelkie próby przecięcia lub przepiłowania. Dlatego też uszkodzenie łańcucha z pomocą standardowo używanych przez złodziei narzędzi staje się niewykonalne lub niezwykle czasochłonne. Wytrzymałość ogniw jest tak wysoka, że produkt ten został zastosowany do produkcji łańcuchów śnieżnych na koła ciężkich maszyn budowlanych.

Kłódka VIRO Euromonolith

EUROMONOLITH


Elementem pozwalającym wygodnie i bezpiecznie spinać końce łańcucha jest wysokowytrzymała kłódka VIRO Euromonolith. Wyposażono ją w 13 milimetrowy rygiel obrotowy oraz monolityczny korpus ze stali hartowanej. Ponadto mechanizm zamka posiada aż 6 zastawek oraz mosiężne przeciwzastawki odporne na działanie wytrycha. Bębenek chroni przed rozwierceniem specjalną płytką o grubości 4,4 milimetra. W zestawie znajdują się dwa klucze oraz karta VIRO umożliwiająca zamówienie duplikatów.

Zabezpieczenie dla najbardziej wymagających!

Pewag Panzer VKK 12mm


Przy projektowaniu zabezpieczenia antykradzieżowego Pewag Panzer VKK 12mm brane pod uwagę były wszelkie detale. Specjalne zabezpieczenie uniemożliwia wyjęcie klucza z otwartej kłódki, dzięki czemu użytkownik zawsze ma pewność, że zamknął łańcuch.

Path: > Pewag Panzer VKK 12mm