Uchwyt na telefon SKS COMPIT+ z baterią

SKS

Nowoczesny uchwyt na telefon SKS COMPIT+ z baterią - idealne rozwiązanie dla osób korzystających z nawigacji lub aplikacji sportowych podczas jazdy rowerem.

Więcej

Produkt niedostępny. Napisz do nas jeśli czekasz by go kupić: info@alltheway.pl

349,00 zł

Darmowa dostawa!

Płatności

Więcej informacji

Uchwyt na telefon SKS COMPIT+ z baterią to unikalna konstrukcja, która doskonale sprawdzi się w przypadku miłośników turystyki rowerowej oraz użytkowników korzystających z jednośladu, jako środka transportu w mieście. Połączenie solidnego mocowania na smartfon z pojemnym power-bankiem daje możliwość wygodnego korzystania z aplikacji sportowych lub nawigacji bez obawy o rozładowanie akumulatora telefonu.

Materiał:

Tworzywo sztuczne

Kolor:

Czarny

Średnica obejmy na kierownicę:

22,2 – 31,8 mm

Pojemność akumulatora:

5000 mAh

Typ ładowarki:

bezprzewodowa QI-CHARGER/przewodowa

Pojemna bateria z ładowarką

Uchwyt na telefon SKS COMPIT+ z baterią


Uchwyt na telefon SKS COMPIT+ wyposażono w baterię o pojemności aż 5000 mAh oraz ładowarkę indukcyjną QI-CHARGER. Dzięki temu rozwiązaniu można wygodnie ładować w czasie jazdy smartfony wspierające technologię ładowania bezprzewodowego. Telefon da się podłączyć do baterii również za pomocą klasycznego kabla.

Uchwyt z baterią to doskonałe rozwiązanie na dłuższe wycieczki. Korzystanie z nawigacji GPS lub aplikacji rejestrujących przejechaną trasę wiąże się z dużym zużyciem energii. Model SKS COMPIT+ zapewni dłuższe działanie smartfonu nawet w trakcie pokonywania górskich szlaków.

Solidna i przemyślana konstrukcja

Uchwyt na telefon SKS COMPIT+ z baterią

Zastosowanie wysokowytrzymałych tworzyw sztucznych oraz ergonomiczny design uchwytu gwarantują solidne mocowanie telefonu nawet podczas dynamicznej jazdy.

Uchwyt na telefon SKS COMPIT+ z baterią to idealna propozycja dla fanów aktywnego spędzania czasu. Podwójne obejmy umożliwiają montaż w centralnej części kierownicy, zapewniając doskonałą widoczność ekranu podczas jazdy. Specjalny uchwyt montażowy z przodu pozwala dodatkowo zamocować kamerę sportową.

Path: > Uchwyt na telefon SKS COMPIT+ z baterią