Cycloc

Firma Cycloc istnieje od 2006 roku znana jest jako lider decignerskich wieszaków na rower. Cycloc wywodzi się z Wielkiej Brytanii i tam produktuje wieszaki. Znana jest z prostych, błyskotliwych i stylowych rozwiązań.

Najbardziej rozpoznawalnym produktem Cycloc jest wieszak Solo nagrodzony na targach Eurobike. Wieszaki rowerowe są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych świetnie uzupełnią każde wnętrze. Przemyślane rozwiązania Cycloc dają nam możliwość powieszenia roweru tam gdzie wydawało się że nic się nie zmieści. Rower możemy powiesić równolegle lub pionowo względem ściany. Nowoczesne haki na rower dają nam możliwości których wcześniej nie znaliśmy. Dzięki firmie Cycloc nasz rower stał się świetną dekoracją naszego wnętrza.

Wyświetlono 1 - 7 z 7 produktów
 • 259,00 zł

  Innowacyjny stojak Cycloc Hobo powstał z myślą o rowerach z korbami ze zintegrowaną osią. Doskonale nadaje się na ekspozycje, jak i na stanowisko pracy z rowerem.

  259,00 zł
  Dostępny
 • 64,90 zł

  Wysokiej klasy, unikatowe, wielofunkcyjne i uniwersalne paski silikonowe. Zablokuj pasek i zostaw z rowerem, jego otwory pomieszczą blokadę rowerową. Może być również użyty m.in. jako bungee do przenoszenia małych opakowań, do ochrony Twoich spodni przed nieosłoniętym łańcuchem lub podpięcia rzeczy przy bagażniku/ramie.

  64,90 zł
  dostępny
 • 70,00 zł 80,00 zł

  Cycloc Loop to profesjonalnie zaprojektowany wieszak, który zapewni miejsce dla Twoich akcesoriów rowerowych ( kask, licznik, oświetlenie, zapięcie, kurtkę ... ). Przez swój świetny design idealnie komponuje się w mieszkaniu i idealnie harmonizuje z innymi wieszakami CYCLOC. Zrób porządek w swoich akcesoriach! 

  70,00 zł 80,00 zł
  Dodaj
  Promocja!
  Niedostępny
 • 205,00 zł

  ycloc Super Hero służy do wieszania rowerów za pedały zatrzaskowe. Minimalistyczny design powoduje, że mocowanie jest niemal niewidoczne. Pomysłowy, prosty sposób na przechowywanie każdego rodzaju roweru.

  205,00 zł
  dostępny
 • 205,00 zł

  Ścienny uchwyt Cycloc Endo to wysokiej klasy wieszak, przeznaczony do pionowego przechowywania rowerów. Hak na rower, który pomimo swojej wizualnej atrakcyjności jest również świetnym rozwiązaniem przechowywania roweru w domu, biurze, jak i na zewnątrz budynków. Odporny na warunki atmosferyczne! 

  205,00 zł
  dostępny
 • 199,90 zł 239,90 zł

  Proste i zgrabne rozwiązanie w przechowywaniu roweru. Wieszak rowerowy Hero pozwoli zaoszczędziś sporo miejsca w mieszkaniu i stanie się elegancką dekoracją wnętrza. Ten hak rowerowy bardzo stabilnie mocuje rower do ściany.

  199,90 zł 239,90 zł
  Promocja!
  dostępny
 • 289,00 zł

  Wieszak, hak rowerowy Cycloc Solo to designerski gadżet, który oprócz swojej wizualnej atrakcyjności jest również świetnym rozwiązaniem przechowywania roweru i akcesoriów zarówno w domu, jak i biurze! Swój rower możesz zawiesić na wiele sposobów, pionowo lub poziomo. Pasuje na wszystkie modele rowerów, dzięki umieszczonej w zestawie przedłużce (26 cm - 31...

  289,00 zł
  dostępny
Wyświetlono 1 - 7 z 7 produktów