Respro

Respro znane jest z tworzenia maskek antysmogowych. Pomysły i produkty pomogą Ci żyć długim i zdrowym życiem.

Respro jest firmą pochodzącą z Wielkiej Brytanii. Znana jest z produkcji wysokiej jakości masek antysmogowych. Tworzą produkty dla aktywnych osób mieszkających w miastach oraz osób wyczynowo uprawiających sport.

Wyświetlono 1 - 12 z 12 produktów
 • 125,00 zł

  Zestaw Respro Allergy Chemical to dwa filtry kombinowane Hepa-Type™ + DACC™. To innowacyjne połączenie tradycyjnego filtra Hepa-Type™ z filtrem z wkładką węglową. Filtry tego typu zalecane są do intensywnych treningów, gdyż przepływ powietrza przez nie jest swobodniejszy. Nie tracimy przy tym ochrony przed szkodliwymi substancjami chemicznymi, takimi jak...

  125,00 zł
  Dostępny
 • 99,00 zł

  Zestaw Respro Cinqro Sport to dwa filtry Hepa-Type™. Fitr tego typu zatrzymuje około 99,97% szkodliwych dla zdrowia cząsteczek. Najgroźniejsze są dla nas cząsteczki o rozmiarze PM2.5. Jest to filtr o bardzo swobodnym przepływie powietrza, dlatego zalecany jest do intensywnych treningów.

  99,00 zł
  Dostępny
 • 125,00 zł

  Zestaw Respro Cinqro Urban to dwa filtry kombinowane Hepa-Type™ + DACC™. To innowacyjne połączenie tradycyjnego filtra Hepa-Type™ z filtrem z wkładką węglową. Filtry tego typu zalecane są do intensywnych treningów, gdyż przepływ powietrza przez nie jest swobodniejszy. Nie tracimy przy tym ochrony przed szkodliwymi substancjami chemicznymi, takimi jak...

  125,00 zł
  Dostępny
 • 99,00 zł

  Zestaw Respro City to dwa filtry kombinowane Hepa-Type™ + DACC™. To innowacyjne połączenie tradycyjnego filtra Hepa-Type™ z filtrem z wkładką węglową. Filtry tego typu zalecane są do intensywnych treningów, gdyż przepływ powietrza przez nie jest swobodniejszy. Nie tracimy przy tym ochrony przed szkodliwymi substancjami chemicznymi, takimi jak składniki...

  99,00 zł
  Dostępny
 • 99,00 zł

  Zestaw Respro Sportsta to dwa filtry Hepa-Type™. Fitr tego typu zatrzymuje około 99,97% szkodliwych dla zdrowia cząsteczek. Najgrośniejsze są dla nas cząsteczki o rozmiarze PM2.5. Jest to filtr o bardzo swobodnym przepływie powietrza, dlatego zalecany jest do intensywnych treningów.

  99,00 zł
  Dostępny
 • 119,00 zł

  Zestaw Respro Techno to dwa filtry kombinowane Hepa-Type™ + DACC™. To innowacyjne połączenie tradycyjnego filtra Hepa-Type™ z filtrem z wkładką węglową. Filtry tego typu zalecane są do intensywnych treningów, gdyż przepływ powietrza przez nie jest swobodniejszy. Nie tracimy przy tym ochrony przed szkodliwymi substancjami chemicznymi, takimi jak składniki...

  119,00 zł
  Dostępny
 • 209,00 zł

  Maska antysmogowa Respro Allergy powstała z myślą o alergikach. Zastosowany w niej filtr wyłapuje pyłki oraz zanieczyszczenia utrudniające oddychanie. Zestaw zawiera maskę oraz 1 standardowy filtr hepa.

  209,00 zł
  Dostępny
 • 289,00 zł

  Maska antysmogowa Respro Cinqro została stworzona z myślą o osobach prowadzących aktywne życie w miastach. Teraz możesz bez obaw jeździć na rowerze, rolkach lub biegać. Zestaw zawiera maskę i dwa filtry: 1 filtr hepa oraz 1 filtr z wkładką węglową.

  289,00 zł
  Dostępny
 • 289,00 zł

  Maska antysmogowa Respro City jest idealna do miasta, gdyż ochroni Cię przed wdychaniem spalin. Posiada wymienne filtry. Sprawdzi się również podczas zimnych dni. Zestaw zawiera maskę i jeden filtr z wkładka węglową.

  289,00 zł
  Dostępny
 • 225,00 zł

  Maska antysmogowa Respro Sportsta została stworzona z myślą o sportowcach. Idealnie sprawdzi się u biegaczy, kolarzy, czy osób które rekreacyjnie jeżdżą na rowerze, rolkach lub dużo spacerują. Zestaw zawiera maskę i jeden standardowy filtr hepa.

  225,00 zł
  Dostępny
 • 209,00 zł

  Maska antysmogowa Respro Techno została stworzona specjalnie z myślą o miejskim życiu. Filtry wyłapują szkodliwe gazy, spaliny oraz inne niebezpieczne dla zdrowia zanieczyszczenia. Zestaw zawiera maskę i jeden filtr z wkładką węglową.

  209,00 zł
  Dostępny
 • 269,00 zł

  Lekka maska antysmogowa Respro Ultralight została stworzona dla biegaczy, rowerzystów, sportowców i pasjonatów aktywności fizycznej, którzy szukają wygodnej i poręcznej maski. Zestaw zawiera maskę, 1 standardowy filtr hepa oraz woreczek do przechowywania maski.

  269,00 zł
  Dostępny
Wyświetlono 1 - 12 z 12 produktów