Respro

Respro znane jest z tworzenia maskek antysmogowych. Pomysły i produkty pomogą Ci żyć długim i zdrowym życiem.

Respro jest firmą pochodzącą z Wielkiej Brytanii. Znana jest z produkcji wysokiej jakości masek antysmogowych. Tworzą produkty dla aktywnych osób mieszkających w miastach oraz osób wyczynowo uprawiających sport.

na stronę
Wyświetlono 1 - 12 z 15 produktów
 • 125,00 zł

  Fitrl Respro Allergy Chemical wykorzystuje trchnologię HEPA oraz posiada wkład węglowy. Jego główną cechą jest filtracja pyłów poniżej 1 mikrona. Czyli niezwykle małych i najgroźniejszych dla naszego organizmu.

  125,00 zł
  Dostępny
 • 99,00 zł

  Zestaw Respro Cinqro Sport to dwa filtry Hepa-Type™. Fitr tego typu zatrzymuje około 99,97% szkodliwych dla zdrowia cząsteczek. Najgroźniejsze są dla nas cząsteczki o rozmiarze PM2.5. Jest to filtr o bardzo swobodnym przepływie powietrza, dlatego zalecany jest do intensywnych treningów.

  99,00 zł
  Dostępny
 • 125,00 zł

  Zestaw Respro Cinqro Urban to dwa filtry kombinowane Hepa-Type™ + DACC™. To innowacyjne połączenie tradycyjnego filtra Hepa-Type™ z filtrem z wkładką węglową. Filtry tego typu zalecane są do intensywnych treningów, gdyż przepływ powietrza przez nie jest swobodniejszy. Nie tracimy przy tym ochrony przed szkodliwymi substancjami chemicznymi, takimi jak...

  125,00 zł
  Dostępny
 • 99,00 zł

  Zestaw Respro City to dwa filtry z wkładką węglową DACC™. Filtry tego typu zalecane są do mniej intensywnej aktywności. Wychwytują szkodliwe substancje kosztem przepustowości filtra. Skutecznie chronią przed szkodliwymi substancjami chemicznymi, takimi jak składniki miejskiego smogu. 

  99,00 zł
  Dostępny
 • 99,00 zł

  Zestaw Respro Sports to dwa filtry Hepa-Type™. Fitr tego typu zatrzymuje około 99,97% szkodliwych dla zdrowia cząsteczek. Najgrośniejsze są dla nas cząsteczki o rozmiarze PM2.5. Jest to filtr o bardzo swobodnym przepływie powietrza, dlatego zalecany jest do intensywnych treningów.

  99,00 zł
  Dodaj
  Niedostępny
 • 119,00 zł

  Zestaw Respro Techno to dwa filtry łączące najlepsze cechy filtrów Sports™ oraz City™. Filtr wykorzystuje obie tehnologie Hepa-Type™ + DACC™.  Jest to jeden z najlepszych filtrów Respro do filtracji wielu rodzajów zanieczyszczeń.

  119,00 zł
  Dostępny
 • 209,00 zł

  Maska antysmogowa Respro Allergy powstała z myślą o alergikach. Zastosowany w niej filtr wyłapuje pyłki oraz zanieczyszczenia utrudniające oddychanie. Zestaw zawiera maskę oraz 1 standardowy filtr hepa.

  209,00 zł
  Dostępny
 • 289,00 zł

  Maska antysmogowa Respro Cinqro została stworzona z myślą o osobach prowadzących aktywne życie w miastach. Teraz możesz bez obaw jeździć na rowerze, rolkach lub biegać. Zestaw zawiera maskę i dwa filtry: 1 filtr hepa oraz 1 filtr z wkładką węglową.

  289,00 zł
  Dodaj
  Niedostępny
 • 289,00 zł

  Maska antysmogowa Respro City jest idealna do miasta, gdyż ochroni Cię przed wdychaniem spalin. Posiada wymienne filtry. Sprawdzi się również podczas zimnych dni. Zestaw zawiera maskę i jeden filtr z wkładka węglową.

  289,00 zł
  Dostępny
 • 274,90 zł 314,90 zł

  Maska antysmogowa Respro Skin wyróżnia się oryginalnem design'em. Stworzono ją z myślą o ludziach, którzy chcą chronić się przed zanieczyszczonym miejskim powietrzem. Posiada filtr kombinowany Hepa-Type + DACC. Doskonale filtruje spaliny, kurz, pyły, bakterie, wirusy, grzyby oraz nieprzyjemne zapachy, takie jak dym papierosowy. Do Waszego układu...

  274,90 zł 314,90 zł
  Promocja!
  Dostępny
 • 225,00 zł

  Maska antysmogowa Respro Sportsta została stworzona z myślą o sportowcach. Idealnie sprawdzi się u biegaczy, kolarzy, czy osób które rekreacyjnie jeżdżą na rowerze, rolkach lub dużo spacerują. Zestaw zawiera maskę i jeden standardowy filtr hepa.

  225,00 zł
  Dostępny
 • 159,00 zł

  Maska antysmogowa Respro StreetSmart jest zgodna z europejską normą EN149-FFP3 i amerykańską normą N99. Oferuje najwyższy poziom ochrony przed cząsteczkami PM2.5. Powstała przy współpracy z ekspertami z branży przemysłowej i zatrzymuje przynajmniej 98.7% cząsteczek mniejszych niż PM2.5.

  159,00 zł
  Dostępny
Wyświetlono 1 - 12 z 15 produktów