Rowerki dziecięce

Early Rider  - najlepszy pomysł dla najmłodszych. Najlepsze rowerki biegowe dla dzieci. Po prostu nie ma lepszego sposobu, aby nauczyć dziecko jeździć na rowerze inaczej niż właśnie na rowerku biegowym. Te rowerki zostały tak zaprojektowane, aby umożliwić dzieciom pełne skupienie podczas doskonalenia zasad równowagi ciała, podczas ruchu na dwóch kółkach. Dzieci, które uczą się jeździć na tych, pozbawionych pedałów małych rowerkach, nigdy nie będą potrzebowały dodatkowych bocznych kółek treningowych. Łatwo nauczą się równowagi, naturalnie i szybko. 

Rowerki dziecięce Jest 13 produktów

Podkategorie

 • rowerki

  Rowerki dla dzieci to najlepszy sposób nauczyć swoją pociechę jazdy na rowerze, by w przyszłości mogła śmigać na prawdziwym rowerze. Rowerek Early Rider zapewni Twojemu dziecku niezapomnianą przygodę z dwoma kółkami. Bardzo lekkie, by dziecko czerpało pełną satysfakcję z jazdy i z łatwością mogło podnieść rower! Brak łańcucha nie tylko zapewni w Twoim domu ciszę i spokój, ale również nie będziesz musiał się martwić o ciągłe czyszczenie łancucha. Pedały posiadają regulację odległości od supprortu dzięki czemu lepiej dostosujemy rower do wieku dziecka. Rowerki to doskonały prezent dla Twojego dziecka. 

 • chodziki

  Chodziki dla dzieci kształtuje wśród dzieci zmysł równowagi i koordynację ruchową. Większość z nich jest mądrze skonstruowana, posiada blokadę na kierownicę co nie pozwala dziecku za bardzo skręcic, co powoduje unikanie przewróceń u dzieci. Są ciche. Dostępne w różnych kolorach. Chodziki przeznaczone są dla najmłodszych, można nimi jeździć już nawet od 6/7 miesiąca życia. Idealne na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Z kolei Tuptup, to rowerek bez pedałów, poruszany wyłącznie za pomocą siły nóżek. Doskonały do rozpoczęcia przygody ze światem rowerów, ponieważ został specjalnie zaprojektowany do doskonalenia równowagi i balansu, znacznie wczesniej niż tradycyjny rower.

na stronę
Wyświetlono 1 - 12 z 13 produktów
 • 399,00 zł

  Rewolucyjny chodzik Spherovelo dla dzieci! Zwycięzca Red Dot Design Award 2013, Junior Design Award dla najlepszej zabawki 2013!

  399,00 zł
  Dodaj
  Niedostępny
 • 599,00 zł 789,00 zł

  Rowerek biegowy Early Rider Classic o wyglądzie choppera! Idealny dla dzieci od 2–4.5 lat!

  599,00 zł 789,00 zł
  Dodaj
  Promocja!
  Niedostępny
 • 529,00 zł 699,00 zł

  Early Rider Evo to starszy brat modelu Lite. 12 dla nieco starszego rowerzysty.Bardzo lekki i dzięki temu praktyczny i bezpieczny rowerek dla młodego rowerzysty.

  529,00 zł 699,00 zł
  Dodaj
  Promocja!
  Niedostępny
 • 599,00 zł

  Ultralekki rowerek biegowy Early Alley Runner 12! Idealny dla dzieci w wieku 2-4,5 lat!

  599,00 zł
  Dodaj
  Niedostępny
 • 1 728,05 zł 1 819,00 zł -5%
  Promocja!

  Ultralekki rower Early Rider Belter 16 wyposażony jest w taśmę zamiast łańcucha, taśma jest trwała, cicho pracuje, nie brudzi i nie trzeba jej smarować. Producent zadbał o ergonomię i możliwość dobrej regulacji. Idealny dla dzieci w wieku 3.5-6 lat!

  1 728,05 zł 1 819,00 zł -5%
  Dodaj
  Niedostępny
 • 2 650,00 zł 2 899,00 zł
  Promocja!

  Rower Early Rider Belter 20'' Urban 3 to majstersztyk w dziedzinie rowerów dla dzieci. Łączy w sobie doskonałe wykonanie, nowoczesny wygląd, komfort i bezpieczeństwo. Producent zadbał, by każdy element wyprodukowany był z wysokiej jakości materiału. Idealny dla dzieci w wieku 6-9 lat!

  2 650,00 zł 2 899,00 zł
  Dodaj
  Niedostępny
 • 309,00 zł

  Rowerek biegowy Puky LR M przeznaczony jest dla dzieci od drugiego roku życia. Wyprofilowana rama oraz wygodne siedzisko pozwolą Twojemu dziecku świetnie się bawić i utrzymać prawidłową sylwetkę. W zestawie z bardzo solidną, przednią lampką Knog Frog Strobe. Posiada silikonową obudowę. To bardzo lekka, wodoodporna lampka z bardzo praktycznym systemem...

  309,00 zł
  Dostępny
 • 369,00 zł

  Rowerek biegowy Puky LR M plus przeznaczony jest dla dzieci od drugiego roku życia. Wyposażony jest w stopkę, błotniki oraz dzwonek.  W zestawie z bardzo solidną, przednią lampką Knog Frog Strobe. Posiada silikonową obudowę. To bardzo lekka, wodoodporna lampka z bardzo praktycznym systemem zapinania.     

  369,00 zł
  Dostępny
 • 429,00 zł

  Rowerek biegowy Puky LR 1 L Br wyposażony jest w hamulec ręczny oraz stopkę. Przeznaczony na dzieci, które skończyły 2,5 roku.  W zestawie z bardzo solidną, przednią lampką Knog Frog Strobe. Posiada silikonową obudowę. To bardzo lekka, wodoodporna lampka z bardzo praktycznym systemem zapinania.   

  429,00 zł
  Dostępny
 • 589,00 zł

  Rowerek biegowy Puky LR XL posiada tylny hamulec typu v-brake, pompowane opony ze szprychami oraz stopkę. Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.  W zestawie z bardzo solidną, przednią lampką Knog Frog Strobe. Posiada silikonową obudowę. To bardzo lekka, wodoodporna lampka z bardzo praktycznym systemem zapinania.    

  589,00 zł
  Dostępny
 • 799,00 zł

  Rower dziecięcy Puky Z6 posiada 16 calowe opony. Wyposażony jest w stopkę, hamulce, dzwonek, odblaski oraz błotniki. Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.  W zestawie z bardzo solidną, przednią lampką Knog Frog Strobe. Posiada silikonową obudowę. To bardzo lekka, wodoodporna lampka z bardzo praktycznym systemem zapinania.

  799,00 zł
  Dodaj
  Niedostępny
 • 799,00 zł

  Rower dziecięcy Puky Z8 przeznaczony jest dla dzieci powyżej 4. roku życia. Wyposażony jest w stopkę, hamulce, dzwonek, odblaski oraz błotniki. W zestawie z bardzo solidną, przednią lampką Knog Frog Strobe. Posiada silikonową obudowę. To bardzo lekka, wodoodporna lampka z bardzo praktycznym systemem zapinania.

  799,00 zł
  Dostępny
Wyświetlono 1 - 12 z 13 produktów