Rowerki dziecięce

Early Rider  - najlepszy pomysł dla najmłodszych. Najlepsze rowerki biegowe dla dzieci. Po prostu nie ma lepszego sposobu, aby nauczyć dziecko jeździć na rowerze inaczej niż właśnie na rowerku biegowym. Te rowerki zostały tak zaprojektowane, aby umożliwić dzieciom pełne skupienie podczas doskonalenia zasad równowagi ciała, podczas ruchu na dwóch kółkach. Dzieci, które uczą się jeździć na tych, pozbawionych pedałów małych rowerkach, nigdy nie będą potrzebowały dodatkowych bocznych kółek treningowych. Łatwo nauczą się równowagi, naturalnie i szybko. 

Rowerki dziecięce Jest 11 produktów

Podkategorie

  • rowerki

    Rowerki dla dzieci to najlepszy sposób nauczyć swoją pociechę jazdy na rowerze, by w przyszłości mogła śmigać na prawdziwym rowerze. Rowerek Early Rider zapewni Twojemu dziecku niezapomnianą przygodę z dwoma kółkami. Bardzo lekkie, by dziecko czerpało pełną satysfakcję z jazdy i z łatwością mogło podnieść rower! Brak łańcucha nie tylko zapewni w Twoim domu ciszę i spokój, ale również nie będziesz musiał się martwić o ciągłe czyszczenie łancucha. Pedały posiadają regulację odległości od supprortu dzięki czemu lepiej dostosujemy rower do wieku dziecka. Rowerki to doskonały prezent dla Twojego dziecka. 

  • chodziki

    Chodziki dla dzieci kształtuje wśród dzieci zmysł równowagi i koordynację ruchową. Większość z nich jest mądrze skonstruowana, posiada blokadę na kierownicę co nie pozwala dziecku za bardzo skręcic, co powoduje unikanie przewróceń u dzieci. Są ciche. Dostępne w różnych kolorach. Chodziki przeznaczone są dla najmłodszych, można nimi jeździć już nawet od 6/7 miesiąca życia. Idealne na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Z kolei Tuptup, to rowerek bez pedałów, poruszany wyłącznie za pomocą siły nóżek. Doskonały do rozpoczęcia przygody ze światem rowerów, ponieważ został specjalnie zaprojektowany do doskonalenia równowagi i balansu, znacznie wczesniej niż tradycyjny rower.

Wyświetlono 1 - 11 z 11 produktów
Wyświetlono 1 - 11 z 11 produktów