Dragon

Firma Dragon powstała w 2012 roku w Krakowie. Początkowo firma stworzyła maski z serii Dragon Sport dla sportowców i ludzi aktywnie spędzających wolny czas. Maski Dragon Casual powstały z myślą o codziennym użytkowaniu przez dzieci i dorosłych.

Wszystkie maski firmy Dragon posiadają wymienne filtry N99. Pochłaniają one 99,9% szkodliwych pyłów (PM2,5 i PM10). Ponadto filtry te pochłaniają: kurz, spaliny oraz 99,97% toksyn z powietrza. Skuteczność masek firmy Dragon została potwierdzona przez Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy.


Dragon Casual maska kolormaska dragon casualDragon casual zdjecie maskiDragon casualDragon sport new

na stronę
Wyświetlono 13 - 18 z 18 produktów
 • 4,99 zł

  Wymienne haczyki w maskach Dragon Casual to łatwy i skuteczny sposób mocowania. Zapięcie za pomocą haczyka świetnie sprawdzi się np. dla osób o dłuższych włosach- haczyk nie zaczepia sie i nie szarpie włosów. Łatwo i szybko, bez systemu regulacji załozymy maskę również dziecku. 

  4,99 zł
  Dostępny
 • 99,00 zł

  Maski Dragon Casual to najlepsza ochrona naszych płuc przed smogiem. Zostały stworzone z myślą o codziennym stosowaniu. Przeznaczone  zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Doskonale można je dopasować do twarzy i odwodu głowy. Wysokiej jakości Flitr N99 zatrzymuje ponad 130 rodzajów substancji toksycznych z powietrza. Chrońmy nasze płuca przed...

  99,00 zł
  Dostępny
 • 119,00 zł

  Maska Dragon Casual II to najlepsza ochrona naszych płuc przed smogiem. Zostały stworzone z myślą o codziennym stosowaniu. Przeznaczone  zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Maski są wytrzymałe i łatwe w czyszczeniu. Doskonale można je dopasować do twarzy i odwodu głowy. Wysokiej jakości Flitr N99 zatrzymuje ponad 130 rodzajów substancji toksycznych z...

  119,00 zł
  Dostępny
 • 129,00 zł

  Maska Dragon Sport to najlepsza ochrona naszych płuc przed smogiem. Maska jest wytrzymała i łatwa w czyszczeniu. Doskonale można ją dopasować do twarzy i odwodu głowy. Wysokiej jakości Flitr N99 z aktywnym węglem zatrzymuje ponad 130 rodzajów substancji toksycznych z powietrza. Chrońmy nasze płuca przed szkodliwymi pyłami i smogiem.

  129,00 zł
  Dostępny
 • 149,00 zł

  Maski Dragon Sport II to najlepsza ochrona naszych płuc przed smogiem. Maski są wytrzymałe i łatwe w czyszczeniu. Doskonale można je dopasować do twarzy i odwodu głowy. Wysokiej jakości Flitr N99 zatrzymuje ponad 130 rodzajów substancji toksycznych z powietrza. Chrońmy nasze płuca przed szkodliwymi pyłami i smogiem.

  149,00 zł
  Dostępny
 • 9,99 zł

  Zawór do maski Dragon jest uniwersalny zarówno do modelu Dragon Casual i Dragon Sport. Pozwala na odprowadzanie wilgoci z maski. Dzieki lepszej wentylacji, para wodna która wytwarza się wewnatrz maski nie skrapla się, a odprowadzana jest na zewnątrz. 

  9,99 zł
  Dodaj
  Niedostępny
Wyświetlono 13 - 18 z 18 produktów