Opona szosa Vittoria Zaffiro Pro

Vittoria
8022530020190

Opona Zaffiro Pro to uniwersalna opona szosowa, która świetnie sprawdzi się podczas treningów oraz na zawodach. Opona dzięki Grafen-owi posiada lepszą ochronę na przebicia oraz zmienia przyczepność przy zmianie warunków.

Więcej

99,90 zł

Płatności

Więcej informacji

Vittoria opony rowerowe

Przeznaczona do intensywnego treningu oraz świetnie sprawdzi się podczas wielu imprez wyścigowych. Opona Zaffiro Pro posiada najlepsze połączenie prędkości, przyczepności oraz elastyczności. Posiada solidną ochronę przed przebiciem dzięki grubszemu bieżnikowi.

Opona Vittoria Zaffiro Pro z domieszką Grafenu jest twarda lub miękka w zależności od warunków zewnętrznych i zachowania rowerzysty. Podczas toczenia opony koła zachowują dużą twardość dzięki czemu koło stawia jak najmniejszy opór. Podczas hamowania, przyspieszania bądź wchodzenia w zakręt opona staje się nieco miększa. Zapewnia to lepszą przyczepność do podłoża. Dzięki Grafenowi opona zachowuje dużą wytrzymałość na przebicie.

Specyfikacja:

  • opona przeznaczona na wszystkie warunki
  • Graphene 2.0
  • oplot z nylonu 60 TPI
  • waga:
    • 280 gram (700x25C)
  • pompowanie:
    • 5-7 bar / 70-100 psi (700x25C)

zaffiro pro

zaffiro pro

Aplikacjia iTIRE - dobierz właściwe ciśnienie opony rowerowej

Pomoże Ci dobrze dobrać ciśnienie do Twojej opony rowerowej. Aplikacja pomaga dobrać ciśnienie w zależności od terenu w którym się poruszasz czy Twojej wagi. Pomoże Dobrać Ci ciśnienie zarówno do przedniego i tylnego koła roweru. Vittoria iTire sprawdzi się dla rowerów górskich jak i szosowych. Pobierz aplikację używając poniższych linków lub skorzystaj z poniższego demo.

Specyfikacja

Rozmiar28 cali
Technologia wykonaniakevlar
Path: > > > > Opona szosa Vittoria Zaffiro Pro