Narzędzia i pielęgnacja

Każdy rower potrzebuje, aby o niego zadbać. Najbardziej polecaną marką do tego jest firma Finish Line, która w branży rowerowej jest uznawana za najlepszą markę dostarczającą rózne specyfiki do smarowania i czyszczenia rowerów. U nas znajdziesz również podręczne zestawy narzędziowe, tzw.multitoole oraz specjalistyczne klucze serwisowe. Pomożemy dobrać Ci idealny lek na Twój zmęczony rower. 

Narzędzia i pielęgnacja Jest 118 produktów

Podkategorie

  • Pielęgnacja

    Regularna pielęgnacja roweru jest bardzo ważna, aby Twój rower zachował funcjonalność i żywotność przez bardzo długi czas. Zanieczyzczenia mają znaczny wpływ na skracanie okresu ekspolatacji Twojego roweru. Nie tylko zanieczyszczenia, ale również wpływ czynników pogodowych może powodować korozję roweru i stale pogarszać jego stan. Dlatego bardzo ważne jest abyć codziennie dbał o swój rower. W tym celu warto skorzystać z wielu narzędzi pielęgnacyjnych z naszego sklepu, abyś mógł mieć radość z jazdy rowerem. 

  • Zestawy podręczne

    Małe, poręczne zestawy podstawowych kluczy rowerowych to wizytówka ParkToola, CrankBrothersa czy Lezyne. Oferujemy szeroki wybór zestawy narzędziowych, które będziesz mógł wozić zawsze przy sobie. Klucze podręczne to narzędzia wykonane z najwyższej jakości stali zapewniającej niezwykłą trwałość oraz odporność na korozję. Nawet najbardziej wymagający rowerzysta znajdzie coś dla siebie. 

  • Narzędzia serwisowe

    Męczą Cię wyprawy do serwisu rowerowego. Od teraz nie jest to konieczne możesz zaopatrzyć się u nas w narzędzia serwisowe, których będziesz potrzebował do naprawy swojego roweru. Od dzisiaj może się to stać bardziej przyjemne i przede wszystkim tańsze. Wszelkie rodzaje kluczy, rozkuwaczy do łańcucha, ściagacze, szczypce - u nas znajdziesz wszystko. 

na stronę
Wyświetlono 1 - 12 z 118 produktów
Wyświetlono 1 - 12 z 118 produktów