Pielęgnacja

Regularna pielęgnacja roweru jest bardzo ważna, aby Twój rower zachował funcjonalność i żywotność przez bardzo długi czas. Zanieczyzczenia mają znaczny wpływ na skracanie okresu ekspolatacji Twojego roweru. Nie tylko zanieczyszczenia, ale również wpływ czynników pogodowych może powodować korozję roweru i stale pogarszać jego stan. Dlatego bardzo ważne jest abyć codziennie dbał o swój rower. W tym celu warto skorzystać z wielu narzędzi pielęgnacyjnych z naszego sklepu, abyś mógł mieć radość z jazdy rowerem. 

Pielęgnacja Jest 74 produktów

Podkategorie

 • Oleje

  W naszym sklepie znajdziesz różne oleje, które pomogą Ci zachować świeżość Twojego roweru. Oleje do napędu, płyny hamulcowe to tylko jedne z nielicznych propozycji jakie oferuje Ci nasz sklep. Oleje o różnych właściwościach smarnych i odpornościach na warunki pogodowe. Im częściej używamy naszego roweru tym bardziej jest on skazany na zniszczenia dlatego warto poświęcić trochę czasu raz na jakiś czas, aby zadbać po świeżość łańcucha czy hamulca. 

 • Szczotki

  Szczotki do łańcucha i kaset to doskonałe ułatwienie, aby Twój rower był zawsze na tip top. Ułatwią Ci one codzienna higienę Twojego roweru. Wyposażone są w wiele małych szczoteczek, które dotrą tam gdzię Tobie byłoby trudno. Dotrą w każdy zakamarek Twojego roweu, a Ty będziesz mógł się cieszyć  bezpieczną jazdą. 

 • Smary

  Prawidłowy dobór smarów do konserwacji napędu, amortyzatora oraz innych części rowerowych pozwalają przedłużyć ich żywotność. Zabezpieczają one różne części Twojego roweru. Smary znajdują zastosowanie wszędzie. Dobry smar rowerowy to podstawa każdego rowerzysty. Nasze smary sprawdzą się wszędzie tam, gdzie już wszystko innie zawiedzie. 

 • Czyszczenie i...

  W zasadzie po co czyścić rower? Gładka powierzchnia pozbawiona błota czyni rower bardziej aerodynamicznym. Ale głównie chodzi o wygląd – brudny rower jest po prostu brzydki. Ponadto warto utrzymywać klocki hamulcowe w czystości, mając pewność ich działania, a przerzutki zawsze będą lepiej zmieniały biegi, kiedy pozostaną czyste i wolne od błota. W naszej oferie znajdziecie Państwo wiele dobrych odtłuszczacy samych dobrych marek taki jak: GreenOil czy FinishLine, pozwolą onew dbać o zdrowie Twojego roweru. 

na stronę
Wyświetlono 1 - 12 z 74 produktów
Wyświetlono 1 - 12 z 74 produktów