Maski i filtry antysmogowe

Chrońmy nasze płuca! W tym celu zachęcamy do stosowania masek antysmogowych. Oczyszczanie powietrza ze smogu to zazwyczaj ich główne zadanie, choć znajdziemy i inne. Maski dla alergików oczyszczą powietrze z drażliwych alergenów. Ułatwią funkcjonowanie w czasie pylenia roślin. Maska pomoże także w miejscach o wysokim zapyleniu jak na przykład remont.

Maska dla biegaczy i osób aktywnych da solidną ochronę naszych płuc podczas wysiłku fizycznego. Maski sportowe, np. do biegania czy na rower zapewnią oprócz filtracji powietrza dobrą wentylację. Upewnijmy się, że sport to zdrowie stosując maski w miejscach zagrożonych.

Najczęstszym zastosowaniem masek jest ochrona przed smogiem. Zanieczyszczenie powietrza w aglomeracjach miejskich szkodzi naszym płucom. By lepiej chronić siebie i bliskich zaleca się stosowanie masek szczególnie jesienią i zimą kiedy smog jest największy. Odpowiednia maska oczyści powietrza nawet w 99.9%. Usunie zarówno pył PM2,5 i PM10, pyłki roślin czy nieprzyjemny zapach zanieczyszczonego powietrza.

Aktywne filtry