Strona wykorzystuje technologię plików cookies. Zaakceptuj politykę prywatności , by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

Zgadzam się
alltheway.pl

Wieszaki rowerowe

Wieszak na rower umożliwia nam powieszenie roweru dzięki czemu jego przechowywanie może być nie tylko praktyczne i wygodne ale także estetyczne. Dobry wieszak na rower sprawi że nasz rower będzie miał swoje miejsce i jego przechowywanie stanie się bardzo wygodne. By dobrze wybrać wieszak na rower warto zapoznać się z możliwościami powieszenia roweru. Uchwyty do wieszania roweru dają szerokie możliwości. Większość wieszaków rowerowych umożliwia wieszanie roweru wewnątrz jak i na zewnątrz. Zdecydowana większość to wieszaki ścienne, choć znajdziemy także możliwość podwieszenia roweru pod sufitem. Wieszak na rower może stać się eleganckim elementem wystroju mieszkania. Takie możliwości daje nam między innymi firma Cycloc czy Clug. Osoba której brak miejsca na rower, a jednocześnie ceni sobie użyteczność i estetykę w jednym znajdzie tu ciekawe rozwiązania.

Wieszak rowerowy "poziomy"

Czyli dający nam możliwość zaprezentowania naszego roweru poziomo równolegle do ściany. Rower wisi równolegle do ściany nie zajmując zbyt dużo miejsca. Większość wieszaków będą trzymały rower za ramę. Inną możliwością jest powieszenie roweru na specjalnym haku, który trzyma pedał roweru np Cycloc Hero. Taki rozwiązanie oszczędza jeszcze więcej miejsca, co jest szczególnie ważne w przestrzeni mieszkalnej. Rower można także powiesić w pionie np chwytając za rurę pod-siodłową roweru.

Wieszak rowerowy "pionowy"

To rozwiązanie daje nam możliwości powieszenia roweru prostopadle do ściany. Wieszamy rower za koło co daje wrażenia jakby rower stał na ścianie. Ten rodzaj wieszaka przeważnie wyposażony jest w dwie podkładki pod koła roweru - by nie brudzić ściany. Jest to stabilne rozwiązanie. Czasem jak w przypadku wieszaka Clug wymaga podparcia koła roweru o podłogę. 

Wieszaki rowerowe

Aktywne filtry

Wieszak na rower Cycloc Solo

Wieszak, hak rowerowy Cycloc Solo to designerski gadżet, który oprócz swojej wizualnej atrakcyjności jest również świetnym rozwiązaniem przechowywania roweru i akcesoriów zarówno w domu, jak i biurze! Swój rower możesz zawiesić na wiele sposobów, pionowo lub poziomo. Pasuje na wszystkie modele rowerów, dzięki umieszczonej w zestawie przedłużce (26 cm - 31 cm). Cycloc zdobył wiele nagród na wystawach, prezentacjach i międzynarodowych targach rowerowych. Wieszak ma stałą expozycję w Muzeum Nauki w Londynie.

Cena 319,00 zł

Uchwyt ścienny Peruzzo Cool Bike 360°

Uchwyt ścienny Peruzzo Cool Bike dostosowany do wielu rodzajów ram. Uchwyt jest w stanie utrzymać rower do 17 kg. Rower możemy zawiesić na uchwycie w kilku punktach. Możliwość obracania uchwytu o 360 stopni, co daje bardzo dużo rozwiązań wieszania roweru. Niezwykle praktyczny, a przy tym świetnie komponujący się w domowych wnętrzach. 

Cena 169,00 zł
  • Out of stock

Wieszak Cycloc Loop na akcesoria rowerowe

Cycloc Loop to profesjonalnie zaprojektowany wieszak, który zapewni miejsce dla Twoich akcesoriów rowerowych ( kask, licznik, oświetlenie, zapięcie, kurtkę ... ). Przez swój świetny design idealnie komponuje się w mieszkaniu i idealnie harmonizuje z innymi wieszakami CYCLOC. Zrób porządek w swoich akcesoriach! 

Cena podstawowa 80,00 zł Cena 70,00 zł
  • Out of stock
  • -10,00 zł
  • -10,00 zł

Koszyk

Back to shop

Cart is empty.

Account

Account

Nie masz konta?
Create an Account