Strona wykorzystuje technologię plików cookies. Zaakceptuj politykę prywatności , by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

Zgadzam się
alltheway.pl

Blokada do motocykli

W naszym sklepie mamy zapięcia, które potrafią ważyć parę kilogramów są dedykowane głównie do zabezpieczenia motocykli. Grube szekle czy łańcuch wymagają od potencjalnego złodzieja dużej ilości pracy, żeby rozbroić taki sprzęt. Masywne zamki skutecznie odstraszają i zniechęcają od kradzieży.  

Blokada do motocykli

Aktywne filtry

Blokada tarczy Kryptonite Evolution Series 4 z linką

Kryptonite Evolution Series 4 to bardzo wytrzymała blokada tarczy hamulcowej. Osiąga wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki czemu minimalizuje ryzyko kradzieży. To nowoczesny sprzęt, który dzięki zastosowaniu najnowszej technologii znakomicie spełnia swoją funkcję. W zestawie z linką informującą o założonej blokadzie oraz pokrowcem. Kwota wypłacana w ramach ATPO: €900.

logo ATPO

Cena podstawowa 319,00 zł Cena 239,00 zł
  • Out of stock
  • -80,00 zł
  • -80,00 zł

Blokada tarczy Kryptonite Evolution Series 4

Kryptonite Evolution Series 4 to bardzo wytrzymała blokada tarcy hamulcowej. Osiąga wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki czemu minimalizuje ryzyko kradzieży. To nowoczesny sprzęt, który dzięki zastosowaniu najnowszej technologii znakomicie spełnia swoją funkcję. Kwota wypłacana w ramach ATPO: €900.

logo ATPO

Cena podstawowa 249,00 zł Cena 199,00 zł
  • Out of stock
  • -50,00 zł
  • -50,00 zł

Blokada tarczy Kryptonite New York Disc Lock

New York Disc Lock to blokada tarczy hamulcowej produkcji Kryptonite wykonana z utwardzanej stali, co wspomaga jej wytrzymałość i zapewnia długoterminowe użytkowanie. Zastosowanie licznych rozwiązań mających na celu zabezpieczenie mechanizmu, w tym na przykład odpornej nylonowej powłoki, pozwala chronić blokadę w maksymalnym stopniu i unikać różnego rodzaju uszkodzeń. Kwota wypłacana w ramach ATPO€1,250.

ATPO logo

Cena 309,00 zł
  • Out of stock

Koszyk

Back to shop

Cart is empty.

Account

Account

Nie masz konta?
Create an Account