Filtry antysmogowe

Filtry do masek antysmogowych. Większość producentów masek proponuje własne filtry dopasowne do danego modelu maski. W śród filtrów znajdziemy filtry z aktywnym węglem, które oprócz pyłów pochłaniają gazy. Aktywny węgiel pochłania nieprzyjemne zapachy. 

W tej kategorii znajdziemy także części do maskek antysmogowych. Będą tu haczyki, zawory powietrzne, noski i inne części masek.

Filtry antysmogowe Jest 24 produktów

na stronę
Wyświetlono 13 - 24 z 24 produktów
 • 9,99 zł

  Zawór do maski Dragon jest uniwersalny zarówno do modelu Dragon Casual i Dragon Sport. Pozwala na odprowadzanie wilgoci z maski. Dzieki lepszej wentylacji, para wodna która wytwarza się wewnatrz maski nie skrapla się, a odprowadzana jest na zewnątrz. 

  9,99 zł
  Dodaj
  Niedostępny
 • 4,99 zł

  Wymienne haczyki w maskach Dragon Casual to łatwy i skuteczny sposób mocowania. Zapięcie za pomocą haczyka świetnie sprawdzi się np. dla osób o dłuższych włosach- haczyk nie zaczepia sie i nie szarpie włosów. Łatwo i szybko, bez systemu regulacji załozymy maskę również dziecku. 

  4,99 zł
  Dostępny
 • 56,00 zł

  Filtr RZ Mask F3 HiFlow z aktywnym węglem zatrzymuje 97% pyłów o rozmiarze 0,1 mikrometra i większych. Filtruje bardzo niebezpieczne substancje smoliste (pyły PM10 i PM2,5) oraz alergeny.

  56,00 zł
  Dostępny
 • 14,00 zł
  Promocja!

  Zawory RZMask są pełnią bardzo istotne funkcje w innowacyjnej konstrukcji całej maski RZMask. Są uniwersalne, pasują zarówno do model RZMask M1 jak i M2. To jednokierunkowe zawory, które odprowadzają wilgoć z maski na zewnątrz. Sprzedawane pojedyńczo. 

  14,00 zł
  Dostępny
 • 32,00 zł

  Filtr RZ Mask F3 HiFlow z aktywnym węglem zatrzymuje 97% pyłów o rozmiarze 0,1 mikrometra i większych. Filtruje bardzo niebezpieczne substancje smoliste (pyły PM10 i PM2,5) oraz alergeny.

  32,00 zł
  Dostępny
 • 45,00 zł

  Filtr RZ Mask F2 HiFlow zatrzymuje 97% pyłów o rozmiarze 0,1 mikrometra i większych. 

  45,00 zł
  Dostępny
 • 119,00 zł

  Zestaw Respro Techno to dwa filtry kombinowane Hepa-Type™ + DACC™. To innowacyjne połączenie tradycyjnego filtra Hepa-Type™ z filtrem z wkładką węglową. Filtry tego typu zalecane są do intensywnych treningów, gdyż przepływ powietrza przez nie jest swobodniejszy. Nie tracimy przy tym ochrony przed szkodliwymi substancjami chemicznymi, takimi jak składniki...

  119,00 zł
  Dostępny
 • 99,00 zł

  Zestaw Respro Sportsta to dwa filtry Hepa-Type™. Fitr tego typu zatrzymuje około 99,97% szkodliwych dla zdrowia cząsteczek. Najgrośniejsze są dla nas cząsteczki o rozmiarze PM2.5. Jest to filtr o bardzo swobodnym przepływie powietrza, dlatego zalecany jest do intensywnych treningów.

  99,00 zł
  Dodaj
  Dostępny w wybranych wariantach
 • 99,00 zł

  Zestaw Respro City to dwa filtry kombinowane Hepa-Type™ + DACC™. To innowacyjne połączenie tradycyjnego filtra Hepa-Type™ z filtrem z wkładką węglową. Filtry tego typu zalecane są do intensywnych treningów, gdyż przepływ powietrza przez nie jest swobodniejszy. Nie tracimy przy tym ochrony przed szkodliwymi substancjami chemicznymi, takimi jak składniki...

  99,00 zł
  Dostępny
 • 99,00 zł

  Zestaw Respro Cinqro Sport to dwa filtry Hepa-Type™. Fitr tego typu zatrzymuje około 99,97% szkodliwych dla zdrowia cząsteczek. Najgroźniejsze są dla nas cząsteczki o rozmiarze PM2.5. Jest to filtr o bardzo swobodnym przepływie powietrza, dlatego zalecany jest do intensywnych treningów.

  99,00 zł
  Dostępny
 • 125,00 zł

  Zestaw Respro Allergy Chemical to dwa filtry kombinowane Hepa-Type™ + DACC™. To innowacyjne połączenie tradycyjnego filtra Hepa-Type™ z filtrem z wkładką węglową. Filtry tego typu zalecane są do intensywnych treningów, gdyż przepływ powietrza przez nie jest swobodniejszy. Nie tracimy przy tym ochrony przed szkodliwymi substancjami chemicznymi, takimi jak...

  125,00 zł
  Dostępny
 • 125,00 zł

  Zestaw Respro Cinqro Urban to dwa filtry kombinowane Hepa-Type™ + DACC™. To innowacyjne połączenie tradycyjnego filtra Hepa-Type™ z filtrem z wkładką węglową. Filtry tego typu zalecane są do intensywnych treningów, gdyż przepływ powietrza przez nie jest swobodniejszy. Nie tracimy przy tym ochrony przed szkodliwymi substancjami chemicznymi, takimi jak...

  125,00 zł
  Dostępny
Wyświetlono 13 - 24 z 24 produktów